Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вітаємо черговий випуск магістрів!

Ще п’ять студентів кафедри біотехнології і мікробіології поповнили лави кваліфікованих магістрів-біотехнологів, адже на кафедрі відбувся черговий захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання освітнього ступеня «магістр». Роботи магістрантів оцінювала екзаменаційна комісія у складі: к.т.н., завідувача відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України Даниленко Світлани Григорівни (голова), завідувача кафедри біотехнології і мікробіології д.б.н., проф. Пирог Тетяни Павлівни, к.т.н., доц. Стабнікова Віктора Петровича, к.б.н., доц. Скроцької Оксани Ігорівни та к.т.н., доц. Тетеріної Світлани Миколаївни (секретар).

Приємно відмітити, що переважна більшість студентів, чиї роботи було розглянуто комісією, справжні практики і вже можуть похвалитись певним кар’єрним ростом. Так, серед «новоспечених» магістрів майстер дільниці пакування ІФГЛЗ ПАТ «Київмедпрепарат» Індило Н.С., менеджер з управління портфелем проектів корпорації «Артеріум» Палійчук О.І., фахівець з тендерних закупівель ТОВ «Бізнес Центр Фармація» Семенюк А.М.; старший хімік-аналітик лабораторії хімічного контролю відділу контролю якості ТОВ «Біофарма-Інвест» Федорченко А.В.

Відзначимо, що захист магістерських робіт відвідали представники провідної міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», а саме: керівник відділу проектів R&D Литвиненко Наталя Володимирівна та менеджер відділу проектів R&D Третякова Ольга Миколаївна. Потенційних роботодавців зацікавило те, що всі представлені магістерські роботи були присвячені вирішенню актуальних проблем біотехнології та фармації.

Вражала різноплановість тематик виконаних робіт. Цього року було представлено такі роботи як: «Забезпечення якості стерильних лікарських засобів у поліетиленових контейнерах за технологією ВFS на основі прогнозування виробничих ризиків та валідації процесу» (Інлило Н.С.), «Атомно-абсорбційна спектроскопія як ефективний спосіб виявлення домішок у лікарських препаратах» (Федорченко А.В.), «Лізат біфідобактерій як діюча речовина косметичного крему з пробіотичними властивостями» (Семенюк А.М.), «Особливості одержання біологічно активних речовин з розторопші плямистої» (Панасюк Ю.О.), «Процедура біовейвер для розробки і реєстрації генеричних лікарських засобів» (Палійчук О.І.).

Високий науковий рівень виконання робіт, чіткі та лаконічні доповіді магістрантів, креативні мультимедійні презентації, впевнені та ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії та гостей захисту мали закономірний результат: з п’яти робіт три оцінено на «відмінно» і дві –  на «добре».

Вітаємо магістрів-біотехнологів з успішним захистом і бажаємо нових звершень у майбутній професійній діяльності! Так тримати!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка