Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАГІСТРАНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

В університеті завершився щорічний конкурс на Кращу академічну групу НУХТ. Традиційно конкурс проводиться у два етапи: перший полягає у визначенні кращої групи на рівні факультету чи інституту, другий – на рівні університету. Відповідно до Положення про проведення конкурсу оцінювання діяльності груп здійснюється за такими критеріями: середній навчальний бал, відвідування аудиторних занять студентами конкурсної групи, їх наукова діяльність та активна участь у культурно-громадському і спортивному житті університету. Отож, для того щоб посісти призові місця у конкурсі його учасникам мало лише гарно навчатись, необхідно жити на повну, бути всебічно та гармонійно розвиненими, сучасними студентами.

За результатами конкурсу перше місце зайняла група магістрантів (спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія», спеціалізація «Фармацевтична біотехнологія») кафедри біотехнології і мікробіології факультету біотехнології та екологічного контролю.

Варто відзначити що студенти зайняли переможне місце з великим відривом. І це не дивно! Оскільки, кожний з групи займається науковою роботою, є спортсменом або активістом культурно-масового сектору. Упродовж року студенти публікувались у безлічі збірників наукових конференцій та журналів, брали участь в організаціях вечорів факультету та інших концертів.

Нагородою кращій групі була поїздка, організована благодійним Фондом Бориса Колеснікова, на харчові підприємства східного регіону. Студенти відзначають високий рівень організації заходу – комфортабельні умови проживання, автобус, яким їх перевозили на підприємства, а також смачну їжу.

У перший же день молодь відвідала два підприємства агропромислового комплексу «Інвест», що включає в себе різний спектр напрямків роботи, починаючи з рослинництва та виробництва насіння та комбікормів і закінчуючи тваринництвом та м’ясопереробкою. Після цікавої презентації досягнень та успіхів компанії директор м’ясокомбінату запросив студентів на дегустацію продукції.

Наступна екскурсія чекала студентів на підприємстві Artwinery (Артемівський завод шампанських вин), що облаштований у колишній гіпсовій шахті. Під час прогулянки заводом студенти познайомились із повним циклом виготовлення шампанського – починаючи з підготовки винного матеріалу та купажу і закінчуючи витримкою в пляшках та дегоржажу (видалення дріжджового осаду та встановлення постійної пробки). Крім самої технології, цікавим також було декорування шахти: різнокольорові стіни та бог Бахус, що викарбуваний в скелі.

Наприкінці подорожі на студентів чекав солодкий подарунок – екскурсія на кондитерську фабрику «Конті». Головний технолог підприємства розповіла та показала особливості виробництва таких популярних солодощів, як цукерки «Бонжур» і «Джек», а також печиво «День і ніч». Особливістю дегустації на цьому підприємстві було те, що студентам була надана можливість брати солодку «продукцію» прямо з лінії виробництва.

Екскурсанти отримали масу позитивних вражень і висловлюють вдячність Фонду Бориса Колеснікова та усім професіоналам своєї справи за проведення екскурсій та чудову організацію подорожі.

Події у світлинах

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка