Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека»

З 18 по 20 березня 2015 року у Полтаві на базі Полтавського національного технічного університету відбулась підсумкова науково-практична конференція в рамках проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Екологія та екологічна безпека».

До участі у роботі конференції були запрошені студенти нашого факультету – Ніна Антонюк (тема роботи «Вплив поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 на деструкцію комплексних з важкими металами нафтових забруднень у ґрунті», керівник – професор кафедри біотехнології і мікробіології, д.б.н. Пирог Т.П.) та Оксана Дика (тема роботи «Удосконалення технологічної карти очищення стічних вод молозаводів», керівник – доцент кафедри біохімії та екологічного контролю, к.т.н. Семенова О.І.). За результатами роботи конференції видано збірку тез, куди увійшли праці наших студентів.

Слід відзначити, що цьогорічний конкурс студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека» був досить напруженим, адже для участі у ІІ турі було надіслано 122 роботи з 63 вищих навчальних закладів України. До програми конференції було включено 70 доповідей студентів з 32 ВНЗ. У своїх доповідях учасники конкурсу висвітлювали екологічні проблеми та шляхи їх вирішення. Упродовж конференції молоді науковці розглядали ряд питань, зокрема, оцінку стану біоресурсів і розробки систем біотестування та фітотоксичності ґрунтів і їх родючості; вплив негативних природних та техногенних чинників на екологічну безпеку об’єктів і територій та їх знешкодження; можливість очищення стічних вод і викидів в атмосферне повітря. Цього разу роботи наших студентів не увійшли в трійку переможців, але вони не засмучуються, оскільки головне для науковця – це представлення результатів власних досліджень та обмін досвідом з колегами.

Час перебування у Полтаві промайнув швидко і весело, а інакше й не могло бути у компанії однодумців, яким небайдужа майбутня доля Української держави – мирної, вільної, з високим рівнем екологічної безпеки та впровадженими енергоощадними і екологічно безпечними технологіями. Слава Україні!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка