Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» 2020 р.: вітаємо із перемогою!

 Підведені підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія». Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1271 від 4 жовтня 2019 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» був визначений базовим для проведення у 2019-2020 навчальному році ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

До участі у І турі конкурсу були подані понад 100 студентських наукових робіт.

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації і оголошенням карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» у 2020 році не проводилась. Переможці конкурсу визначені згідно рішення, прийнятого на засіданні Галузевої конкурсної комісії.

Результати – рейтинговий список учасників конкурсу, рецензії на усі роботи та роботи переможців оприлюднені на сайті Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Наша магістрантка Марина Ярош із роботою на тему «Біоконверсія відпрацьованої олії в мікробний полісахарид етаполан для природоохоронних технологій» (керівник – професор Тетяна Пирог) стала переможницею конкурсу і відзначена Дипломом ІІ ступеня! Вітаємо із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка