Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Виходимо на фінішну пряму

Остання сесія за плечима, а для здобувачів 4 курсу навчання розпочинається гаряча пора. Менше місяця залишається до початку захистів випускових кваліфікаційних дипломних проектів на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».

В цьому навчальному році все виявляється особливим, і не менш особливим будуть захисти дипломних проектів, проведених у вигляді Zoom-конференцій. Але, незважаючи на те, що скасовуються білі сорочки, шикарні зачіски, туфлі на високих підборах та все інше, чим зазвичай супроводжуються захисти на кафедрі, вся інша процедура захисту залишається в силі.

Отже, на кафедрі була проведена Zoom-конференцій для здобувачів 4-го курсу навчання з метою роз’яснення організаційних питань щодо виконання дипломного проекту. Організатором консультації була доцент Вікторія Красінько, як відповідальна за курсове та дипломне проектування, також присутніми були завідувач кафедри, професор, Тетяна Пирог та секретар екзаменаційної комісії, асистент, Тетяна Сулейко.

В основу дипломного проекту мають бути покладені курсові роботи та проекти, виконані здобувачем за останні два роки навчання, але крім того чимало необхідно доопрацювати в теперішній час, в тому числі і розділ присвячений автоматизації процесу культивування біологічного агенту, консультантами якого є викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерних систем управління.

Вцілому виконання та захист дипломного проекту має здійснюватись згідно методичних рекомендацій та Положення про виконання та захист випускових кваліфікаційних дипломних проектів/робіт.

Не слід забувати і про ще один важливий етап в процесів підготовки до захисту – перевірку робіт на унікальність. Здобувачам слід довести, що  рівень автентичності їхньої роботи є достатнім, як завжди було, є і буде на кафедрі БТМ.

Отже, з новими силами до нових вершин!

Бажаємо Вам приємно здивувати екзаменаційну комісію своїми проектними рішеннями, оригінальними ідеями та, звичайно ж, знаннями.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка