У 2024 закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом бакалавра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».
Кваліфіаційну роботу на тему «Біосинтез рифаміцину Nocardia Mediterrenea» виконала під керівництвом – PhD з біотехнологій та біоінженерії, ст. викладача Віктора Удимовича.
Нині займає посаду фахівця-фармацевта у найбільшій комунальній мережі аптек «Фармація».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас.
До захисту диплома я вже займала посаду у КП «Фармація», де напряму займалася виготовленням препаратів. З отриманим ступенем я планую продовжувати роботу, проте на більш високих посадах.
Чи подобається Вам працювати за фахом?Звісно. Саме через це я вирішила поглиблювати свої знання та розширювати компетенції, а не зупинилася на здобутому раніше ступені спеціаліста-фармацевта.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?Одними з найголовніших компетенцій, які потребуються на роботі за нашим фахом, є впевненість у своїх знаннях, вміння аналізувати завдання та знаходити найоптимальніші рішення. До цього додається стресостійкість та обробка великої кількості інформації, адже наша галузь постійно розвивається. НУХТ допоміг мені вдосконалити ці вміння.
Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?Як я вже зазначила раніше, навчання на факультеті БТЕК НУХТ надало мені необхідну базу знань та вмінь.
Ваші побажання нашим студентам та співробітникам кафедри.Студентам хочу побажати чіткого усвідомлення своїх цілей у житті, адже це найголовніше, що зробить навчання в НУХТ продуктивним та принесе відчуття правильно зробленої інвестиції.
Співробітникам кафедри хочу побажати якомога більше усвідомлених та освічених студентів, спільна робота з якими була б приємною та легкою, приносила б тільки задоволення.