У 2013 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Виробництво вітамінного препарату рибофлавіну мононуклеотид для ін`єкцій » виконала під керівництвом к.т.н., доц. Волошиної Ірини Миколаївни.
З грудня 2012 року, паралельно навчаючись в університеті, працювала на посаді лаборанта виробництва бактеріальних препаратів відділу контролю якості на ПрАТ «Біофарма».
З липня 2013 року працює мікробіологом лабораторії біологічного контролю відділу контролю якості на ПрАТ «Біофарма».
Олена, розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи, з чим Вам доводиться працювати кожного дня?
Провожу випробування лікарських засобів за показниками: стерильність, мікробіологічна чистота, визначення бактеріальних ендотоксинів. Крім того, моніторинг умов виробництва, працюю з культурами, які необхідні для виробництва лікарських засобів та перевірки ростових властивостей поживних середовищ.
Що Ви очікували від даної роботи і яка картина на сьогодні?
Я завжди хотіла працювати на фармацевтичному підприємстві, тому робота мікробіолога мені дуже подобається. Є можливість розвиватись, вчитись і дізнаватись для себе щось нове, а це, я вважаю, є дуже важливим. Також є можливість подальшого кар’єрного росту, що є не менш важливим для кожного, оскільки кожен хоче досягти своїх висот у житті.
Чи стали у нагоді Вам вміння, навички та знання, отримані за роки навчання в університеті?
Звичайно, якби не знання та навички, які я здобула в університеті, я б не досягла того, що маю зараз. Я дуже вдячна всіх викладачам, які дали мені ці знання. Університет загартував, мабуть, усіх нас, дав крім професійних знань ще й такі навички, як терпіння, наполегливість та вміння вчитись і завжди знаходити для себе щось нове і цікаве.
Можете сказати пару слів нашим студентам та викладачам?
Студентам – набратись терпіння і наполегливо вчитись, без знань, які дають в університеті, дуже важко чогось досягти у житті. А викладачам бажаю гарних і старанних студентів, а ще наснаги надалі ділитись своїми знаннями.