У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Дипломний проект на тему «Міцеліальні гриби як джерело отримання полісахаридів з імуномодулюючими властивостями» виконала під керівництвом доц. к.б.н. Скроцької Оксани Ігорівни.
Нині (березень 2017 р.) працює на посаді фахівця з реєстрації медичного департаменту ТОВ «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Після закінчення І року магістратури, я розпочала пошук роботи по спеціальності. Після недовгих пошуків мені запропонували пройти співбесіду на посаду фахівця з реєстрації у компанії ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», за результатами якої мене і взяли на роботу, де, починаючи з 2016 року я і працюю.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Однозначно так. Моя робота дуже цікава і відповідальна водночас, адже я працюю з реєстраційними документами і ціна помилки може мати серйозні наслідки для всього підприємства. На перший погляд може здатися, що робота з документами дуже нудна і рутинна, але насправді це не так, адже кожен день переді мною постають нові завдання, які необхідно швидко вирішувати.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
В моїй роботі необхідно в повній мірі володіти знаннями законодавства в сфері реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та дієтичних добавок, принципи GMP та ISO. Знання англійської мови завжди будуть перевагою.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
База знань отриманих під час навчання в університеті допомагають мені орієнтуватися та розуміти виробничу документацію, однак для руху вперед необхідно постійно удосконалювати свої знання.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Студентам бажаю бути наполегливими та старанними у здобутті нових знань. А викладачам бажаю побільше розумних студентів, щоб робота приносила тільки позитивні емоції та натхнення.