У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»).
Дипломну роботу на тему «Використання молочнокислих бактерій в нетрадиційних сферах харчової промисловості», виконала під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.
Спочатку працювала інженером з якості у виробничій лабораторії ПрАТ «Карлсберг Україна».
Нині (вересень 2023 р.) працюю менеджеркою з якості ПрАТ «Карлсберг Україна».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Роботу я зайшла досить спонтанно і навіть зовсім не плануючи того. Про вакансію в даній компанії дізналась від подруги, з якою жила в гуртожитку і вирішила після захисту диплому на 4-му курсі все-таки випробувати свої сили.
Надіслала резюме, і от вже через декілька днів ішла на співбесіду. І як виявилось, що не все так просто, як мені здавалось. Це була, напевно, найсерйозніша і найдовша співбесіда в моєму житті, яка тривала в 2 етапи. Питання були ну дуже різного характеру, які стосувались як фаху, так і перевіряли мої особисті якості, як людини. І чесно кажучи,вийшовши з неї, я чомусь була впевнена, що мені не зателефонують. Але склалось все дуже добре, бо вже на наступний день мені запропонували пройти стажування, яке в свою чергу потягло вже майже 2-х річний досвід роботи за фахом в даній компанії.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Тут однозначна і чітка відповідь – так!
Дуже багато як студентів, та і вже випускників, до кінця не впевнені в своєму виборі. І точно так було і зі мною. Але лише тоді, коли ти дійсно по- справжньому починаєш працювати за фахом, відкривати в собі нові якості, освіжати в пам’яті все те, що ти вчив на протязі 4-х років, от саме тоді чітко розумієш – ти на своєму місці!
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Як на мене, то основною умовою, звичайно, це є дійсно хотіння працювати в даній сфері, бажання постійного розвитку та і непогана база знань за плечима, яку забезпечує наша кафедра, оскільки в будь-якій компанії цінують і хочуть мати ініціативних, натхнених та працелюбних співробітників.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
Так, набуті в університеті знання однозначно допомагають, оскільки саме вони дають поштовх для розвитку на будь-якій посаді за фахом.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Співробітникам кафедри бажаю нових звершень у науковій діяльності, а студентам – великого терпіння та наснаги!