У 2015 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Продовження тривалості життя мишей лінії СВА/Са за використання пептидного комплексу «Eni-Sala 3»» виконувала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.
У 2017 році закінчила магістратуру Національного університету харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Дипломний проект на тему «Дослідження впливу фулерену С60 на метаболічні показники та тривалість життя мишей лінії СВА/Са» виконала під керівництвом – к.т.н., доц. кафедри Красінько Вікторії Олегівни та за консультативної підтримки д.б.н, зав. лабораторією ендокринології Пішель Ірини Миколаївни та к.б.н. Дубілей Тетяни Олексіївни на базі Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України.
З 2013 р. на третьому курсі почала займатися науковою діяльністю, яка висвітлена у дипломній роботі. А з 2014 р. почала працювати в лабораторії ендокринології та патофізіології лаборантом І категорії на базі Інституту геронтології.
Нині (березень 2017 р.) працює в ПАТ «Фармак» на посаді хіміка лабораторії хроматографічного контролю відділу контролю якості департаменту контролю якості служби директора з якості.
В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота полягає у проведенні контролю якості сировини, готової продукції та міжопераційний контроль методом рідинної хроматографії. Професія складна, але дуже цікава. Найголовніше у моїй справі – якість. Тому робота потребує особливої відповідальності та уважності, адже я маю справу зі здоров'ям і життям людей.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Можу з упевненістю сказати, що зробила правильний вибір професії, за час навчання зрозуміла, що дійсно хочу працювати у цій сфері, розвиватися. Біотехнолог (без перебільшень) – фахівець широкого профілю, який має широкий кругозір знань та отримує три освіти в одній, оскільки біотехнологія є результатом синтезу біологічних, хімічних та технологічних наук.
Ваші поради абітурієнтам, які бажають стати біотехнологами.
Вступ у ВНЗ – це новий крок у ваше доросле життя: нові емоції, нові друзі, нові знання, які будуть вибудовувати ваше майбутнє, вашу професію. Прислухайтесь до своїх наставників – вчителів, переймайте їхню думку, досвід, знання. Прислухайтесь до своїх друзів – це ваші майбутні колеги, з якими ви будете у подальшому співпрацювати. Завжди прислуховуйтесь, до самих себе, а також до людей, які завжди з вами завдяки своїм думкам, молитвам, які підтримають, вислухають і дадуть пораду – це ваші батьки.
Будьте впевнені у власних силах. Ви розумні, цілеспрямовані люди, які можуть подолати будь-які труднощі та досягти бажаного результату.
Що хочете сказати нашим викладачам?
Надзвичайно вдячна всім викладачам своєї улюбленої та рідної кафедри, що супроводжували мене упродовж цих нелегких, але цікавих років навчання, проявляли терпимість і щирість, були прикладом відповідальності та моралі. Ви навчили нас, на перший погляд, простих, але дуже важливих істин у цьому житті. Щиро дякую!