Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Федоренко Володимир Володимирович

У 2017 році закінчив бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Виявлення генетичних змін тритикале під дією хімічних мутагенів за допомогою системи IRAP» виконував під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.

У 2019 році закінчив магістратуру Національного університету харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Вплив технологічних режимів на синтез рекомбінантного інсуліну» виконав під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І. та провідного фахівця лабораторії розробки АФІ для біологічних лікарських засобів ПАТ «Фармак», к.б.н. Самойленко В.А.

Працює на АТ "Фармак" з лютого 2019 року. Нині (травень 2023 р.) займає посаду інженера-технолога дослідно-промислової дільниці (напрямок Фармацевтична біотехнологія) відділу із трансферу технологій.

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Пошуки свого першого, і такого омріяного місця роботи, я почав із перелистування фотографій лекцій з «Природознавчої мікробіології» та паралельного перегляду сайтів провідних фармацевтичних підприємств. Ціль була знайти вакансію: «Шукаю гарячого пиріжка» без досвіду роботи але з великим бажанням працювати». Нажаль нічого схожого не було, тоді я вирішив набратися сміливості і зателефонувати у відділ кадрів підприємства де проходив практику. На щастя, вони саме почали запроваджувати програму стажування для студентів і радо покликали мене на роботу. По-завершенні стажування постало питання, що ж робити далі такому «мегадосвідченому» спеціалісту як я? Вибір став очевидним, коли на одному із сайтів пошуку роботи з`явилася вакансія пов`язана з біотехнологією. Ну, а далі була купа співбесід і жадана робота в біотехнології.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

А інакше і не може бути, адже усвідомлення того, що шість років навчання не пройшли даремно і нарешті ти можеш працювати втілюючи свої знання на практиці, надихає та штовхає до нових успіхів у кар’єрі.

Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?

Навпаки, зараз я вже усвідомлюю, що біотехнолог – це спеціаліст широкого профілю, який може бути як фармацевтом так і економістом, дорожником чи барменом, інженером чи вчителем. Ми – універсальні бійці!

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Федоренко Володимир Володимирович