Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Горобець Ольга Володимирівна

У 2015 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Вплив ін’єкцій цільної популяції клітин плаценти та цільної плазми на тривалість життя мишей лінії FVB/Cg» виконувала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.

У 2017 році закінчила магістратуру Національного університету харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Захистила магістерську роботу на тему «Влив потенційних геропротекторних фармацевтичних препаратів за умов їх комбінованого застосування на життєздатність експериментальних мишей», виконану на базі ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАНУ» під керівництвом зав. лабораторії відділу ендокринології к.б.н., с.н.с., Дубілей Т.О. і к.т.н., доцента кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Красінько В.О.

За представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. за напрямом «Біологічні науки» нагороджена дипломом за активну участь та оригінальність роботи.

Нині (березень 2017 р.) працює на посаді хіміка лабораторії хроматографічного контролю у відділі контролю якості на ПАТ «Фармак». 

У 2013 році, склавши вступні випробування, я потрапила на 3 курс, в самий розпал основних фахових предметів, не дарма кажуть, що третій курс самий важкий. Спочатку було дійсно важко, адаптація до нового світу, предметів, нових друзів, викладачів. Поки проходила адаптація, непомітно підкралася і перша сесія, і захист курсової. Тоді я навіть і не замислювалася займатися науковою роботою. Проте, задуматися над цим, посприяла завідувач кафедрою д.б.н., професор Пирог Т. П.

Починаючи з третього курсу почала займалася науковою роботою. Науково-дослідну і свою майбутню магістерську роботу на тему «Вплив потенційних геропротекторних фармацевтичних препаратів за умов їх комбінованого застосування на життєздатність експериментальних мишей»  виконала на базі Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАН України. Під час виконання наукової роботи стала співавтором 4 статей та 5 тез доповідей.

З листопада 2014 року по листопад 2016 року працювала на посаді лаборанта 2 категорії лабораторії патофізіології і імунології Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова. Починаючи з січня 2017 року працюю на посаді хіміка лабораторії хроматографічного контролю у відділі контролю якості на ПАТ «Фармак».

 Як змінилося життя після закінчення університету?

 

Студентське життя – це є найпрекрасніші роки, це був час, коли я думала лише про пари, і не завжди, про друзів, про розмови за чаєм кожну перерву, інколи й на парах, про те як будемо святкувати день студента чи вечір факультету і т.д. і не переймалася дорослими проблемами. Але цей час, на жаль, летить з непомітною швидкістю. Після закінчення університету, я стала уже більш серйозною людиною. Я почала поступово реалізовувати свої задуми. Поставила собі мету ще на 4 курсі влаштуватися на «Фармак» і ось я уже тут. Тому поки є час, насолоджуйтесь студентським життям, не поспішайте дорослішати.

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись? 

Моя робота пов’язана з якісним і кількісним аналізом вхідного, та проміжного контролю, контролю готової продукції, стабільності, валідації за допомогою рідинної хроматографії. 

Важко було перший місяць, коли необхідно було включатись в роботу і паралельно освоювати роботу з хроматографом і незнайомі комп’ютерні програми. А потім все почало ставати на свої місця, і зараз моя робота приносить мені величезне задоволення. 

 Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

 

Про вибір фармацевтичної освіти ніколи не шкодувала і не шкодую. Оскільки фармацевтична галузь нині є дуже перспективною. Ми, біотехнологи, – фахівці широкого профілю. На сьогодні важко уявити собі сучасну промисловість і будь-яку сферу діяльності людини, де не мали б місця досягнення біотехнології.

 Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

 

Викладачам хочеться подякувати за те, що вони зробили з нас висококваліфікованих спеціалістів своєї справи, донесли нам знання, які дали можливість знайти своє місце в дорослому житті. Також хочеться побажати побільше терпіння і наснаги.

Студентам хочеться побажати завжди ставити собі мету і ціленаправлено рухатися до неї, не зважаючи на різні труднощі, що вас можуть спіткати. Завжди потрібно рухатися вперед, не зупинятися на досягнутому, не опускати руки, коли щось не виходить, вірити у свої сили. Основне, що хочеться побажати своїм майбутнім колегам – так це закінчити університет, але не просто закінчити, а розуміти всі нюанси своєї спеціальності, тобто бути компетентним фахівцем у сфері, і тоді, без сумнівів, саме вас візьмуть на роботу, попри величезний конкурс бажаючих.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Горобець Ольга Володимирівна