У 2016 році закінчив бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Антифітовірусна дія наночасток діоксиду церію» виконував під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.
У 2018 році закінчив магістратуру НУХТ та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломну роботу на тему «Біологічні властивості нанокомпозиту діоксиду церію з фактором некрозу пухлин» виконав під керівництвом к.б.н., доц. Оксани Ігорівни Скроцької та к.б.н. Надії Михайлівни Жолобак (с.н.с. відділу проблем інтерферонів та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України).
Приймав участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 н.р. за напрямом «Біологічні науки» та за спеціальністю «Біотехнологія». Упродовж навчання приймав участь у вітчизняних та міжнародних конференціях. За результатами магістерської роботи опубліковано 2 статті у фахових журналах, 2 статті та 6 тез у матеріалах конференцій.
З березення 2018 р. по травень 2020 р. працював техніком технологом з приготування асептичних лікарських засобів виробничої дільниці №2 (РЛЗ у ампулах та флаконах) цеху №5 АТ «Фармак». З травня 2020 р. і по нині (жовтень 2021 р.) працюю на посаді інженера сектору процесного інжинірингу рідких лікарських засобів у відділі трансферу технологій (департамент R&D) АТ «Фармак». Також навчаюсь в НУХТ (заочна форма) на IV курсі аспірантури за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» для здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії.
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Хотілося б сказати, що робота знайшла мене, адже певною мірою це буде правда. Проте, діло було так. Прагнучи отримати робочий досвід, стаж і спробувати працювати за спеціальністю, я розіслав своє резюме у декілька фармацевтичних підприємств. Згодом мені почали телефонувати і запрошувати на співбесіду. Мені не довелося побувати на багатьох співбесідах, адже вже після 3-ої з них мені зателефонували через годину після співбесіди і сказали, що чекають мене для офіційного оформлення на роботу.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Мені подобається усвідомлювати, що робота за отриманим фахом дуже багатогранна і має високі актуальність та перспективу.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
У НУХТі, будучи студентом кафедри біотехнології і мікробіології, я отримав хорошу базову підготовку. Отримані знання і навички дозволили мені досить швидко адаптуватися і навчитися специфіці фахової роботи.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Про вибір професії не шкодую. Біотехнолог – фахівець широкого профілю. На сьогодні професія біотехнолога користується великим попитом на ринку праці не лише в Україні, але й у інших державах. Впевнено скажу: біотехнолог – професія майбутнього.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Бажаю, щоб від роботи і навчання на кафедрі ви отримували тільки позитивні емоції і задоволення!