У 2014 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Наночастинки церію як засоби для інактивації вірусів» виконувала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.
У 2015 році закінчила магістратуру Національного університету харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».
Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі проблем інтерферону та імуномодуляторів. Упродовж навчання брала активну участь у вітчизняних на міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 5 статей та 11 тез у матеріалах конференцій.
За представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з біологічних наук на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького університету ім. Юрія Федьковича була нагороджена Дипломом ІІ ступеня.
Захистила дипломну роботу на тему «Противірусний ефект структурних аналогів тилорону на моделі герпетичної інфекції» під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.
З квітня 2015 року працює майстром дільниці твердих лікарських засобів ПАТ «Фармак».
Як довго ви шукали роботу і чи складно було це зробити?
Ні, не складно. Ще будучи студенткою 5 курсу, мені запропонували пройти співбесіду на посаду майстра в ПАТ «Фармак». Я вже була знайома з цією компанією, проходила тут практику. Привітні люди та цінності компанії співпадають з моїми. Тому я слідкувала за вакансіями, можна сказати я відразу націлювалась на роботу там. Це була моя перша співбесіда і вона пройшла успішно!
Скажіть, будь ласка, що є найбільш цікавим у Вашій роботі?
Моя робота полягає в організації процесів на дільниці твердих лікарських засобів. Спочатку цікавим було все! Від заповнення нормативної документації, до повного процесу виготовлення лікарських засобів. Це важка робота та дуже відповідальна, потрібно бути обізнаною у всіх процесах та нюансах виробництва. Звичайно до всього звикаєш, але сумувати не приходиться. Постійно проходиш навчання та підвищення кваліфікації, які проходять в невимушеному цікавому форматі. Звісно ми вивчали все в університеті, але дійсно побачити все на власні очі – захоплює.
Що б Ви хотіли побажати своїм молодшим колегам і співробітникам кафедри?
Бажаю студентам впевнено іти до своєї мети, все в Ваших руках, тому не можна їх опускати. А викладачам, в першу чергу, хочу подякувати за Вашу невтомну працю та терпіння. Саме Ви виховуєте в нас спеціалістів своєї справи. Особливу подяку висловлюю своєму науковому керівнику – Оксані Ігорівні Скроцькій – Ви дали мені впевненість у своїх силах!