У 2020 р. закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Дипломний проєкт на тему «Культивування Gibberella fujikuroi для одержання гіберелінів» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.
У 2022 р. закінчила мігістратуру НУХТ та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»). Кваліфікаційну роботу на тему «Біосинтез наночасток срібла з використанням дріжджів» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.
Нині (липень 2022р.) працює фахівцем департаменту управління якістю на АТ «Фармак».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Восени 2021 р. ще під час навчання у магістратурі моя однокурсниця, яка щойно влаштувалась на АТ «Фармак», порекомендувала мені і самій спробувати влаштуватись на роботу. На той час я виконувала науково-дослідну роботу на кафедрі. Всі досліди до того часу завершились і мені залишалось лише опрацювати результати та оформити кваліфікаційну роботу. Тому я вирішила спробувати.
Однокурсниця передала моє резюме HR-фахівцям і того ж дня мене запросили на співбесіду. Звісно роботодавця турбувало те, як я зможу поєднувати повний робочий день і написання кваліфікаційної магістерської роботи, але я запевнила, що це не є проблемою, адже написанням роботи я займалась здебільшого на вихідних або після роботи (це виявилось навіть не так складно, як я собі уявляла).
Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?
Усю користь від навчання на кафедрі біотехнології і мікробіології я відчула лише відправившись у так зване вільне плавання. Тому хочу наголосити, що кафедра БТМ дала мені насправді гарну підготовку, як професійну (у цьому і не сумнівалась), так і організаційну (що стало несподіванкою, бо під час навчання на цьому не акцентувалась увага).
Для мого керівництва не залишилися непоміченими мої особисті досягнення та виконання науковою роботою під час навчання в університеті, чим був дуже зацікавлений мій роботодавець. Саме заняття наукою охарактеризувало мене як комунікабельну, відповідальну, організовану та здатну до навчання й командної роботи особистість.
Ваші побажання нашим гостям!
Хочу звернутись до студентів, абітурієнтів та їх батьків, які, можливо, мають сумніви у виборі професії біотехнолога та здобуття освіти саме на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ: не сумнівайтесь ні на мить, бо ж Ви навіть не уявляєте скільки перспектив відкриється перед вами у майбутньому!