У 2017 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Роль поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 у руйнуванні біоплівок» виконувала під керівництвом д.б.н., проф.Пирог Т.П.
У 2019 році закінчила магістратуру НУХТ та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. Дипломну роботу на тему «Біологічні властивості поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241, синтезованих на промислових відходах» виконала під керівництвом завідувача кафедри, проф., д.б.н. Пирог Тетяни Павлівни.
Здобула ІІІ місце в VI науково-практичної конференції школи молодих науковців ПАТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво». За результатами магістерської роботи опубліковано 3 статті у фахових журналах та 14 тез у матеріалах конференцій.
З 2019 р. працює на АТ "Фармак". Працювала фахівцем з адміністрування, а нині (жовтень 2021 р.) працює експертом з проектної діяльності Служби директора з розвитку бізнесу АТ «Фармак». Також навчається в НУХТ (заочна форма) на IІІ курсі аспірантури за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» для здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії.
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Можна сказати, що ми знайшли один одного. Перша компанія, до якої я відправила резюме і з якої мені зателефонували вже на наступний день (дякуючи проходженню практики під час навчання), була компанія «Фармак». Тому, будемо вважати, що це було працевлаштування з «першого погляду».
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Так, оскільки крім гідної заробітної плати ти отримуєш розуміння, що твоя робота є частиною важливої справи – забезпечення ліками людей і тим самим даруючи їм здоров’я.
Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?
Знання та навички, отримані під час навчання, не є допомогою, а є необхідністю, що визначає вартість молодого спеціаліста на ринку праці. Базові знання GMP, основ культивування мікроорганізмів, економічних показників виробництва тощо – можуть знадобитися в будь-який момент і на будь-якій посаді, тому їх нівелювати не можна.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Ні, оскільки вона має широкий профіль і тому дає змогу спробувати себе у великій кількості галузей промисловості та напрямках діяльності¸ починаючи з класичної біотехнології закінчуючи управлінням проектами.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Згадується фраза з роману «Тигролови» Івана Багряного: «Сміливі завжди мають щастя», тому хай студенти будуть сміливішими у втіленні своїх мрій. І вчать англійську – це дуже необхідно! Співробітникам кафедри бажаю завжди бути у тренді, щоб і надалі давати студентам якісні і актуальні знання!