У 2017 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Розробка потенціометричного біосенсора для визначення аргініну на основі L-аргінази» виконувала під керівництвом д.т.н., доц. Стабнікова В. П.
У лютому 2019 року закінчила магістратуру та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Починаючи з третього курсу, виконувала наукову роботу на базі науково-дослідницького інституту молекулярної біології та генетики НАН України. Працювала у відділі механізмів трансляції генетичної інформації в лабораторії біомолекулярної електроніки над розробкою біосенсора для визначення аргініну.
Дипломну робота на тему «Сучасні аспекти біотехнології протипухлинного антибіотика рапаміцину» виконала під керівництвом д.т.н., доц. Стабнікова В. П.
Починаючи з травня 2018 року і нині (лютий 2019 р.), працюю фахівцем з адміністрування Технологічного департаменту в ПАТ «Фармак».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Під час навчання на магістратурі, під кінець другого семестру, вирішила спробувати власні сили та відправила резюме на вільні вакансії ПАТ «Фармак». На наступний день отримала відповідь та успішно пройшла співбесіду із керівником департаменту. інтернет-ресурсі.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Перш за все це відповідальність і знання спеціальності. Також вміння швидко перемикатися на різні завдання та ефективні комунікації, здатність швидко адаптуватися до стресових ситуацій. І дуже важливо володіти англійською мовою, зазвичай не нижче рівня Pre-Intermediate.
Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?
Студентам раджу не припиняти навчатися після закінчення університету, а продовжувати розвиватися та самовдосконалюватися. Знання ніколи не бувають зайвими, тому не зупиняйтеся на досягнутому! І отримуйте задоволення від обраної професії!
Викладачам кафедри мікробіології бажаю досягнення нових звершень у науковій сфері, натхнення і терпіння на всіх-всіх студентів, адже всі ми різні, але стараємося!