У 2015 році закінчив бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Дослідження властивостей пробіотичного, каротинсинтезувального штаму Bacillus subtilis sp. 1.1» виконував під керівництвом д.м.н., проф. Авдєєвої Л.В.
У 2017 році закінчив магістратуру Національного університету харчових технологій та отримав диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія». Захистив магістерську дипломну роботу на тему: «Біологічна активність поліглутамінової кислоти штаму Bacillus sp. М20-Г» виконаної на базі Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного під керівництвом д.м.н., проф. Авдєєвої Л.В.
Починаючи з 10 серпня 2016 р. працюю на посаді техніка технолога з наповнення на ПАТ «Фармак».
Починаючи з ІІ семестру ІІІ курсу, виконував наукову роботу в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного під керівництвом Авдєєвої Л.В. та Хархоти М.А. Щиро кажучи за час мого перебування там я познайомився з дуже приємними і освіченими людьми, які неабияк допомогли мені у дослідженнях та усіляко допомагали в їх проведенні. На основі проведених дослідів у співавторстві написано 1 статтю та 6 тез конференцій.
Розкажіть про навчання в університеті?
Навчання в університеті розпочав з 2011 року, здавши зовнішнє незалежне оцінювання та пройшовши конкурс у ВНЗ. Навчання протікало швидко й майже непомітно, оскільки, було цікавим та напрочуд легкозасвоюваним.
Як змінилося життя після закінчення університету ?
Буду щирим та скажу, що життя змінилося у сторону більшої відповідальності. Наявність добре оплачуваного робочого місця також вносить свою крихту у порівнянні зі студентським життям.
В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись ?
Моя робота пов`язана із контролем процесу наповнення флаконів та шприців, підготовкою приміщень до процесу наповнення, а також підготовкою первинної тари до наповнення.
Чи легко з нею справлятись ? Все залежить від того, який це процес і наскільки добре він проходив до того, як ти в нього включився. Але мушу визнати те, що чим складніший процес, тим цікавіше його виконувати та тим швидше летить робочий час. Єдине що є важким – це нічні зміни.
Чи не шкодуєте ви про вибір професії ?
Аніскілечки не шкодую – це надзвичайно цікава професія з широким профілем.
Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?
Шановні викладачі, щиро дякую Вам за знання, які Ви нам передаєте, усі лекції, які я прослухав були інформативними та гарно структурованими, практичні та лабораторні заняття цікавими та пізнавальними. Тримайте «марку», вдосконалюйтесь та передавайте нам, студентам, нові, актуальні знання – це дуже допомагає на робочому місці, оскільки більшість усього що ти зустрічаєш, не є для тебе новим.
Що ж до студентів, хочу лише сказати: уважно слухайте викладачів, у більшості випадків вони кажуть актуальну та правдиву інформацію, яка надалі вам знадобиться. Не лінуйтеся, будьте впевненими у собі та не списуйте на контрольних, адже написанням без шпаргалки, ви, у першу чергу, показуєте собі, що ви знаєте предмет.