У 2018 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Виробництво лютеїну культивуванням Scenedesmus almariensis» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Лич І.В.
У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Починаючи з третього курсу, на базі кафедри біотехнології і мікробіології виконувала науково-дослідну роботу, за результатами якої було опубліковано 4 статті в наукових журналах та 15 тез у матеріалах конференцій. Отримала диплом ІІІ ступеня за спеціальністю «Біологія» за представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та сертифікат за успішну постерну доповідь на V науково-практичній конференції «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» Школи молодих науковців АТ «Фармак».
Дипломну роботу на тему «Біоактивні пептиди молозива як складові компоненти потенційного поліфункціонального парафармацевтика» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Лич Інни Валентинівни.
Нині (лютий 2020 р.) працюю фахівцем з підготовки досьє відділу реєстрації АТ «Фармак».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Будучи на 4 курсі мені пощастило взяти участь у школі молодих вчених АТ «Фармак», де я мала можливість побачити наукові здобутки працівників підприємства. Після даної конференції мені хотілось познайомитись із АТ «Фармак» ближче, тому першим місцем практики став саме «Фармак». Після успішного проходження практики на 4 та 5 курсі на підприємстві АТ «Фармак» працівники HR запропонували мені декілька вакансій, серед який я обрала найкращу для мене.
Які вимоги висувають до претендентів на роботу?
Перш за все при прийомі на роботу потрібні знання по спеціальності, крім цього не менш важливим є вміння комунікації та стресостійкості. Дуже ціниться при працевлаштуванні також грамотність, здатність одночасної обробки великих обсягів інформації, володіння іноземними мовами, участь у наукових проектах та громадському житті факультету.
Чи не шкодуєте ви про вибір професії?
Про свій вибір професії не шкодую, тому що дана професія є досить цікавою та різноманітною, відкриваючи при цьому широкі перспективи в багатьох галузях промисловості, як в Україні, так і за її межами.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Студентам хочеться побажати максимально реалізувати себе в житті, при цьому не зупинятись на досягнутому та саморозвиватись.
Викладачам кафедри хочеться від серця подякувати за підтримку та терпіння, за допомогу у всіх починаннях та за те, що зробили з нас висококваліфікованих спеціалістів!