У 2015 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Синтез метаболітів з поверхнево-активними і емульгувальними властивостями за умов росту Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 на олієвмісних субстратах» виконувала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П.
У 2017 році закінчила магістратуру НУХТ та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія» з відзнакою. Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ під керівництвом Пирог Т.П. Переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека» (диплом ІІ ступеня). Не менше часу, за період навчання, відводилось на культурне життя факультету, зокрема на участь у різних заходах («Дні Факультету», спортивні змагання та ін.)
На відмінно захистила магістерську роботу на тему: «Інтенсифікація синтезу поверхнево активних речовина Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 на відпрацьованій соняшниковій олії».
Нині (жовтень 2017 р.) працює техніком-технологом з наповнення ін’єкційних лікарських засобів ПАТ «Фармак». Почала працювати одразу після закінчення навчання.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Чесно кажучи, я ще з дитячих років знала, що хочу бути дослідником. Коли прийшов час обирати напрямок навчання у ВНЗ мій дідусь прочитав статтю у газеті на тему: «Майбутнє за біотехнологією» і тут я зрозуміла, що моя майбутня професія буде саме біотехнолог. Весь період студентства пройшов на «УРА!!!» і тому я не шкодую про вибір професії.
Як змінилося життя після закінчення університету?
Спочатку було незвично, адже зміни – це завжди страшно, але всі страхи та переживання розвіялись з появою роботи. Нові знайомі, друзі та незалежність змінюють життя лише в кращу сторону.
Чи подобається Вам працювати за фахом? В чому полягає Ваша робота і чи легко з нею справлятись?
Працюю за фахом, я технік-технолог з наповнення ін’єкційних лікарських засобів. В мої обов’язки входить контроль процесу наповнення ампул у чистих приміщеннях класу «В» з локальними зонами «A». Будь-які маніпуляції мають бути зроблені з особливою обережністю. Лише після 4-ох місяців випробувального терміну та успішної здачі 5 екзаменів (три з яких – це лише вміння правильно та «чисто» переодягатись у технологічний одяг відповідного класу), ти отримуєш доступ до класу чистоти «В» та маєш право маніпулювати процесом наповнення. Але, не зважаючи на всі труднощі роботи, моя професія досить цікава. Кожен день дізнаєшся щось нове про виробництво, препарати, технології та сам процес.
Що б Ви хотіли сказати викладачам університету та кафедри БТМ?
Хотілось би сказати велике ДЯКУЮ всім викладачам університету та кафедри за те, що мають терпіння та силу вчити нас, та не опускають руки, коли ми не розуміємо або нам тяжко щось дається. Дякую за те, що робите з нас висококваліфікованих спеціалістів, яких цінують на ринку праці.