Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ведмідь Олена Сергіївна

У 2014 році закінчила бакалаврат у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом бакалавра за напрямом 6.051401 «Біотехнологія». Дипломний проект на тему «Біосинтез субстанції антрациклінового цитостатичного препарату Даунорубіцин» виконувала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О. 

У 2015 році закінчила магістратуру Національного університету харчових технологій та отримала диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Виробництво антибіотичного препарату Даунорубіцину для ін’єкцій» виконано під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О. 

Під час навчання на 5 курсі (вересень 2015 року) почала працювати фахівцем з реєстрації у відділі реєстрації ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

З квітня 2016 р. працює фахівцем з реєстрації в департаменті маркетингу експортних ринків ПАТ «Фармак».

Чи не жалкуєте про обрану спеціальність?

Навчаючись в старших класах, я почала поволі задумуватися про свою майбутню професію. Тому розглядала багато варіантів спеціальностей, які є актуальними в наші часи в Україні. Так я натрапила на спеціальність «біотехнологія» і зрозуміла, що біотехнолог – це фахівець широкого профілю, спеціаліст майбутнього.

За роки навчання в університеті, я зрозуміла, що кваліфікація біотехнолога передбачає високий рівень спеціальних наукових знань, широкий кругозір в галузі сучасних досягнень світової науки, високу майстерність експериментатора, оригінальність наукової думки. І тільки «симбіоз знань» дозволить у майбутньому досягти значних результатів. Стандарти високі, але й перспективи кар'єри чудові.

 Чи складно було Вам у пошуку роботи?

Коли на запрошення нашої кафедри, до університету завітали представники корпорації «Артеріум» з метою розповісти студентам старших курсів про програму стажування в компанії та запропонували заповнити анкети на участь в ній, я вирішала не втрачати свого шансу і подати заявку. Мене зацікавили особливості стажування в Корпорації та можливості подальшого працевлаштування, і що не менш важливо, отримання досвіду роботи в фармацевтичній сфері. Ось так, після проходження всіх етапів оцінки та співбесід, я була рекомендована на посаду стажера у відділ реєстрації лікарських засобів ПАТ «Київмедпрепарат». Після успішного проходження 3-х місячного випробувального терміну була оформлена на постійне місце. Маючи належний досвід роботи у сфері реєстрації лікарських засобів та прагнення до професійного росту, вирішила змінити місце роботи. Я розглянула перспективні вакансії на найкращих фармацевтичних підприємствах, відправила резюме, пройшла співбесіду – так і потрапила на ПАТ «Фармак» до департаменту маркетингу експортних ринків, де нині працюю фахівцем з реєстрації лікарських засобів.

Що хочете сказати нашим студентам та викладачам?

Хочу сказати, що викладачі готують професійних спеціалістів для біотехнологічної галузі, на яких завжди є попит у роботодавців. А це не аби що, коли така підготовка підкріплена 50-річним досвідом роботи! Дякую викладачам за якісну освіту і отримані знання, які я з гордістю використовую у своїй роботі. Також, я дуже вдячна керівнику дипломного проекту Воронцову Олександру Олександровичу за підтримку та віру в мене.

Я без вагань погоджуюся з виразом, що бути біотехнологом – означає відчувати себе впевненим у своєму майбутньому, чого і студентам бажаю!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Ведмідь Олена Сергіївна