У 2012 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Біокаталіз у виробництві лікарських засобів» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.
Починаючи з 2012 року працює на посаді Personal assistant to General Manager в індійській компанії Genom Biotech PVT LTD.
Чи з'явилися кардинальні зміни у Вашому житті після закінчення університету?
Раніше, навчаючись в університеті, я думала про те, якби вже скоріше його закінчити і почати працювати, і не думати про безкінечні домашні завдання з лабораторними роботами, розділами на дипломний проект. А зараз, зустрічаючи молодших знайомих, які досі навчаються, на мене накочує хвиля ностальгії та суму за минулими роками, проведеними в університеті, і тільки сьогодні, опинившись на порозі самостійного життя, я розумію, якими важливими і дійсно класними були ці роки! Тільки закінчивши університет, ти розумієш, як тобі його бракує, тому відпочивши один рік, я майже впевнена, що піду навчатись знову, здобувати другу вищу освіту.
Розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи.
Зараз я працюю в компанії, яка є офіційним дистриб’ютором індійської фармацевтичної продукції на ринку України на посаді особистого асистента генерального директора. Після закінчення університету я не уже усвідомлювала, ким хочу бути і ким працювати, знала лише, що хочу по максимуму використовувати свій потенціал. Прийшовши на цю посаду, я зрозуміла, що, на жаль, мої знання в області фармацевтичної біотехнології тут не потрібні, а важливим було лише знання англійської мови. Але, з іншого боку, робота у фармацевтичній компанії дала мені змогу зрозуміти, як функціонує фармацевтична компанія, з яких відділів складається, а також, познайомившись з структурою і обов’язками працівників, я усвідомила, на яку посаду я хочу претендувати у майбутньому. Тому зараз я у пошуках роботи у відділі реєстрації лікарських засобів або відділі, що займається збиранням інформації щодо клінічних випробувань та побічних ефектів лікарських засобів. Моєю мрією також є працювати у стабільній європейській фармацевтичній компанії.
Як Ви бачите Ваш кар’єрний ріст?
Так як зараз я не маю великого досвіду, тому мрію працювати на посаді асистента відділу, але через 5 років хотілось би бути провідним менеджером з реєстрації лікарських засобів або навіть керівником відділу (дуже самонадіяно, правда?) (сміється).
Чи знадобились Вам знання, отримані в університеті, при влаштуванні на роботу?
Поки що ні, про що я дуже жалкую, але в майбутньому шукатиму роботу лише за таким критерієм.
Що б Ви хотіли побажати своїм молодшим колегам і співробітникам кафедри?
Бажаю студентам вже в університеті вивчати ринок праці і задумуватись над тим, де б вони хотіли працювати, щоб після закінчення університету не втрачати марно час, а впевнено іти до своєї мети. А викладачам хочу побажати побільше терпіння, бо знаю, як важко їм дається втовкмачувати у наші студентські голови всю потрібну інформацію, а також хочу подякувати за всі ці роки сумлінної праці та відданості своїй справі.
P.S. Зараз усім знайомим, хто стоїть перед вибором вступу в університет, рекомендую свій, а особливо свою спеціальність «Фармацевтична біотехнологія». Жодної секунди не пожалкувала, що вибрала саме наш університет!