У 2017 році закінчила Національній Університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Промислова біотехнологія». Дипломну роботу на тему: «Ферментування рослинної сировини за допомогою новоствореного заквашувального препарату» виконала під керівництвом д.т.н., проф. Кігель Наталії Федорівни.
Нині (лютий 2017 р.) працює на посаді інженера з якості на підприємстві «Асканія-Пак».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Під час навчання на 2 курсі магістратури вирішила розіслати резюме на кілька вакансій по фаху. Після першої співбесіди отримала роботу і, починаючи з 3 листопада 2016 року працюю на посаді інженера з якості на підприємстві Асканія-Пак.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Так, моя робота є роботою за фахом. Після кількох місяців праці я зрозуміла «це моє», тому і надалі планую розвивати мої спеціалізовані знання, які отримала під час навчання у НУХТі.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
По-перше роботодавець читає резюме, яке має бути грамотно складене. Велику увагу звертають на рівень знання англійської мови. Взагалі більшість запитань, які задаються упродовж співбесіди, будуть спрямовані на пошук та вияв ваших "слабких" місць як у професійній підготовленості, так і особистій поведінці. Тому важливо бути рішучим та володіти певним рівнем знань.
Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?
Звичайно, знання, які я отримала за роки навчання на кафедрі БТМ, допомогли мені отримати роботу. Як показує практика, біотехнологія є затребуваною та перспективною спеціальністю.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Співробітникам кафедри бажаю відповідальних та старанних студентів! Студентам – не марнувати свій час даремно, а приділяти максимальну кількість часу навчанню, отриманню нових навичок та знань. Не лінитись, а вивчити англійську мову і тоді світле майбутнє буде Вам гарантовано!