У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Дипломну роботу на тему «Імуномодулятори на основі бактеріальних ліпополісахаридів» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Слободян Ольги Петрівни.
З листопада 2017 р. і нині (лютий 2019 р.) працюю інженером-технологом Служби виробництва Департаменту виробничих операцій корпорації «Артеріум».
В чому полягає ваша робота чи легко ви з нею справляєтесь?
Робота інженера-технолога полягає у забезпеченні виробничих центрів Корпорації Стандартними робочими процедурами та Інструкціями в області виробництва готових лікарських засобів, підтримання їх в актуальному стані, внесення змін на підставі Актів змін та змін в зовнішній регламентуючій документації.
Чесно кажучи, не завжди легко вдається справлятися з поставленими задачами, адже як і в будь-якій роботі буває ряд різних обставин, проте не зважаючи ні на що стараюся виконувати роботу якісно.
Ви отримали саме ту роботу, про яку мріяли?
Так, робота яку я виконую цікава, практично кожного дня я дізнаюсь щось нове, проте ще при вступі на магістратуру я навіть думок не допускала про те, що буду працювати за спеціальністю і мені це буде подобатися.
Вам допомагають знання та навички, отримані під час навчання?
Для якісного виконання роботи мені знадобилися знання набуті під час навчання в університеті, а саме: знання вимог GMP, знання нормативної документації, знання промислової технології лікарських засобів та проектування.
Які Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри?
Викладачам бажаю творчої наснаги, міцних нервів та достойної оплати вашої праці.
Студентам бажаю проводити кожну мить студентства із задоволенням, брати активну участь у всіх заходах організованих університетом та яскраво відриватися після них. А основне бажаю вже під кінець навчання знайти високооплачувану роботу, яка буде приносити задоволення.