У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»). Дипломну роботу на тему «Збагачення дріжджів мікронутрієнтами» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Красінько Вікторії Олегівни.
Нині (лютий 2019 р.) працюю на посаді фахівця групи взаємодії з регуляторними органами ТОВ «АРТЕРІУМ ЛТД».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Після закінчення І року магістратури, я розпочала пошук роботи по спеціальності. Після недовгих пошуків мені запропонували пройти співбесіду на посаду фахівця групи взаємодії з регуляторними органами ТОВ «АРТЕРІУМ ЛТД», за результатами якої мене і взяли на роботу.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Працювати за фахом було моєю мрією ще з першого курсу. Дякуючи старанні роботі викладачів, я отримала гарну базу знань, яка допомагає мені орієнтуватися та розуміти виробничу документацію, ці знання є дуже цінними на ринку. Моя робота відповідальна, адже я працюю з реєстраційними документами та несу відповідальність за їх відповідність діючим версіям фармакопей. Кожного дня переді мною постають нові завдання, які необхідно швидко вирішувати, зважаючи на колосальну кількість документів.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
В моїй роботі необхідно в повній мірі володіти знаннями законодавства в сфері реєстрації лікарських засобів, медичних виробів та дієтичних добавок, принципи GMP та ISO. Знання англійської мови завжди будуть перевагою.
Ваші побажання нашим студентам?
Студентам бажаю бути впевненими в собі та не боятися труднощів в навчанні та роботі. Розвивайтесь та йдіть до своєї мети.