У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Вплив стромального мікрооточення на метастатичні властивості пухлинних клітин» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Тетеріної С. М. (науковий консультант – Бездєнєжних Н. О.) на базі Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України.
2015-2018 роки працювала та займалася науковою діяльністю в Інституті експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України в лабораторії модельних систем експериментальної онкології.
Переможець стипендіальної програми «Завтра.ua» в 2016/17 рр.
Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біологічних наук 2016/2017 рр.
Нині (з квітня 2018 року) працюю на посаді інженера-технолога в центральній лабораторії ПАТ «Лубнифарм».
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Після закінчення університету я остаточно для себе вирішила, що шукатиму роботу за спеціальністю в рідному місті Лубни. «Лубнифарм» - це єдине фармацевтичне підприємство в нашому невеликому містечку, тому я заздалегідь планувала спробувати свої сили в даній фірмі.
Після проходження співбесіди мені запропонували посаду інженера-технолога з фармацевтичної розробки ЛЗ в центральній лабораторії.
Ви отримали саме ту роботу, про яку мріяли?
Ще навчаючись в університеті, я почала працювати в ІЕПОР ім. Р. Є. Кавецького, де отримала значний досвід наукової роботи. Після закінчення університету і переїзду мені, в деякій мірі, бракувало науки. Наразі я задоволена тим, що робота інженера-технолога в центральній лабораторії пов’язана з вирішеннями складних задач, науковим аналізом та дослідженнями.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Про те, що я обрала саме професію біотехнолога я не шкодую, а навпаки пишаюся рівнем та якістю підготовки наших студентів. Навчаючись на кафедрі біотехнології і мікробіології я отримала дуже багато цінних знань, навчилася бути більш вимогливою до себе, ставити перед собою нові цілі та досягати їх. До того ж професія біотехнолога є однією з високооплачуваних категорій робіт і користується великим попитом на ринку праці.
Що Ви побажаєте нашим студентам?
Студентам і майбутнім абітурієнтам кафедри біотехнології і мікробіології я бажаю наполегливої праці насамперед над собою, будьте терплячими, сумлінними, активними, допитливими, ставте перед собою високі цілі й досягайте їх.