У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).
Дипломну роботу на тему: «Модифікація інтерферонів І та ІІ типу під впливом іонів церію з метою підвищення його біологічних властивостей» виконала під керівництвом доц., к.б.н. Скроцької О.І. та Жолобак Н.М. (с.н.с. відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології НАН України, к.б.н.).
Нині (лютий 2020 р.) працюю на посаді інженера-технолога в групі м’яких та рідких лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».
В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота є досить багатогранною (посміхається). Вона поєднує в собі як теорію, так і практику, та у зв’язку з цим ніколи не буває нудною. Теорія мається на увазі робота з різноманітною документацією: технологічні інструкції, виробничі формули, реєстраційні досьє, специфікації на допоміжну та основну сировину та багато іншого. З практикою звісно набагато цікавіше: адже ти власноруч в лабораторії виготовляєш креми, мазі, гелі, лініменти, сиропи, ін’єкції розчини; проводиш різноманітні фізико-хімічні аналізи; співпрацюєш з цехами з виробництва антибіотиків, ін’єкційних розчинів, м’яких і рідких лікарських форм (креми, мазі, сиропи тощо). Загалом дуже і дуже багато усілякої роботи. Занудьгувати не встигаєш, оскільки не вистачає просто часу (посміхається), але я легко справляюсь із даною роботою.
Ви отримали саме ту роботу, про яку мріяли?
Звичайно, мені надзвичайно подобається моя робота та я ані трішки не шкодую, що працює саме в цій галузі.
Чи вважаєте Ви, що зробили вірне рішення, обравши свою спеціальність та майбутню професію?
Безперечно я зробила вірне рішення, обравши спеціальність біотехнолога. Це надзвичайна цікава професія, в якій ти завжди розвиваєшся та пізнаєш для себе щось нове. Біотехнологія – наука майбутнього, на котрій тримається кожна частинка світу.
Як ви вважаєте, обрана Вами професія приносить користь людям?
Так, звичайно. Мені завжди хотілось приносити корись людям, а наша професія створена безперечно для людей та на користь людям.
Що Ви побажаєте нашим студентам?
Перш за все потрібно навчатись та все ж таки досягати своєї поставленої мети, ні в якому разі не зупинятись! Наша кафедра безперечно дає найкращі та найцінніші знання, які надалі Ви зможете використати не лише у своїй професії, але й у житті в цілому. Адже недарма народне прислів’я мовить: «Наука для людини – як сонце для життя».