У 2015 році закінчила Національний університет харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Захистила дипломний проект на тему «Виробництво Актиноміцину D для ін’єкцій в ампулах» під керівництвом Антонюк М.М.
З червня 2016 року працює на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» на посаді мікробіолога.
Розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи?
ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня. Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи) та дезінфікуючі засоби. Моя робота полягає в контролі готових ін’єкційних препаратів та таропакувальних матеріалів до них, а також контроль вмісту механічних включень у цих об’єктах. Здійснення контролю ступеня мікробіологічного забруднення повітря, приміщень, обладнання та персоналу виробничих дільниць.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Звичайно ні. Біотехнологія на даному етапі розвитку людства є надзвичайно перспективною сферою. Також важливо відмітити той факт, що субстанції для більшості нових оригінальних лікарські засобів виробляється переважно біотехнологічним шляхом, що робіть нашу професію ще більш необхідною в світі.
Що Ви можете розповісти про час навчання в Університеті?
Як же багато всього сталося за ті короткі п'ять років - і дорослішали, і розумнішали, і раділи життю, але головне - навчилися жити самостійно, приймати рішення і відповідати за них. Як показав час - вчили нас серйозно, правильним речам і вкладаючи душу в кожного з нас. Спасибі всім!
Щоб Ви побажали нинішнім студентам-біотехнологам?
На це питання я хотіла б відповісти цитатою відомої української письменниці Ліни Костенко: «Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу...». Цими строками я хочу сказати, щоб студенти завжди цінували кожну мить свого життя.