У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».
Дипломну роботу на тему «Перспективи одержання і використання нових ветеринарних антипаразитарних біопрепаратів» виконав під керівництвом доц., к.т.н. Карлаша Ю.В.
Нині (вересень 2018 р.) працює завідувачем сектору виробництва антибактеріальних та протипаразитарних препаратів ТОВ «Біотестлаб».
В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота достатньо різноманітна, я приймаю участь у виробництві ветеринарних препаратів зовнішнього та внутрішнього застосування. Воно включає в себе оформлення необхідної документації; завантаження заданої кількості сировини у реактор-змішувач, де потім отримують напівпродукт, відбір проби напівпродукту для подальшого аналізу; підготовка процесу фільтрації та фасування та подальше прибирання виробничого приміщення після виробництва. У ході роботи мені потрібно слідкувати за усіма етапами виробництва.
Чи з’явилось щось нове у Вашому житті після закінчення університету?
Після закінчення університету з’явилася цікава робота, познайомився із багатьма людьми, деякі навіть були студентами нашої кафедри.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Про вибір професії ніколи не шкодував і не шкодую. Я ще с дитинства мріяв допомагати людям та тваринам, рятуючи їхні життя від тяжких захворювань.
Ваші поради абітурієнтам, які бажають стати біотехнологами.
Майбутнім студентам кафедри біотехнології і мікробіології пораджу наполегливості та ніколи не зупинятися, адже на майбутній роботі трапляються ситуації тяжчі, ніж під час навчання в університеті; і потрібно навчатися не тільки розумово, а також і духовно – завжди прагнути досягнути поставленої мети.