У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».
Захистив дипломну роботу на тему «Біотехнологічні підходи до деградації хлорорганічних пестицидів у ґрунті» під керівництвом к.т.н., доц. Стабнікова В.П.
З 2016 по 2017 рік працював на посаді майстра цеху виробничої служби ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум». 2017-2018 рр. працював менеджером з забезпечення якості ТОВ «Біотестлаб».
З вересня 2018 р. є здобувачем вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» (денна форма навчання).
Як змінилося життя після закінчення університету?
Все кардинально почало змінюватись ще під час навчання, коли розпочався пошук роботи. Цей період був дійсно не простий, адже прийшлось пройти не легкі співбесіди. Але знання, що дала кафедра та «витримка» зі стійкістю, отримані в університеті, дали можливість знайти себе серед великого різноманіття ринку праці.
В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота у ТОВ «Біотестлаб» полягала, по-перше, – у розробці стандартних операційних/робочих процедур та інструкцій щодо роботи з обладнанням; по-друге, – у проведенні навчання для персоналу; по-третє, – у проведенні внутрішніх аудитів (самоінспекцій) структурних підрозділів підприємства. Окрім цього доводиться проводити валідаційні/кваліфікаційні випробування для процесів та обладнання. Важко було перший місяць, коли потрібно було включатись в роботу і паралельно освоювати незнайому літературу.
Чи не шкодуєте ви про вибір професії?
Спочатку здавалося, що я зробив помилку під час вибору професії, але вже з кінця другого курсу зрозумів, що до цього помилявся, і на сьогодні я задоволений своєю професією.
Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?
Викладачам хочу сказати щире «Дякую!» за те, що надали у свій час потрібні і цікаві знання та завжди намагалися зрозуміти своїх студентів.
Студентам хочу сказати, що при пошуку роботи не вірте в те, що ви нічого не знаєте – це не правда. Вчіть профільні дисципліни – вони є невід’ємною складовою вашої майбутньої спеціальності, і обов’язково вивчайте англійську мову. Не забувайте, що студентське життя дається один раз в житті, не втрачайте його.