Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Котовська Наталія Валеріївна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Дипломний проект на тему: «Лактоферин як основа препаратів антивірусного захисту та імуномодуляційної корекції організму людини» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І.

З березня 2018 р. працювала в ТОВ «Кратія» начальником відділу FCMG (відділ займається реєстрацією БАД, дитячого харчування, косметичних та дезинфікуючих засобів).

Нині (листопад 2020 р.) працює регуляторним менеджером у міжнародній компанії з виробництва продуктів харчування «Danone».

 

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Так, звичайно. На сьогоднішній день, наша кафедра готує спеціалістів, котрі зможуть проявити себе у багатьох галузях. Ще під час написання бакалаврського диплому, я постійно запитувала себе: «Як втілити виробництво у реальному житті? З якими проблемами зіткнеться людина, котра вирішить втілити свій дипломний проект у реальність?» Все це страшенно мене цікавило, а зараз я допомагаю людям втілити їх мрію в життя та трішечки розширюю рівень вітчизняного виробництва.

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Спочатку читають резюме, яке має бути складене не тільки грамотно, а й відповідати сучасним вимогам. Велику роль відіграють додаткові курси ( мовні, курси розвитку особистості, курси покращення роботи з комп’ютером тощо). Працедавцям подобається, коли людина крім знань отриманих під час навчання ще щось вміє додатково. Спеціалізовані знання перевіряються в ході співбесіди, а також дається певне завдання, за результатом виконання якого і визначається придатність претендента на посаду. Найголовніше – вміти і хотіти навчатися в процесі роботи та відповідати на задані завдання якомога ширше.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Майбутнім студентам бажаю використовувати якомога більше «бонусів» які пропонує кафедра. Старанно вчіться, відвідуйте лекції не відмовляйтесь від участі у всіляких університетських заходах, чи то олімпіада, чи вечір факультету. Завжди пам’ятайте, що все Вам стане у пригоді. Прагніть дізнатись більше, відвідуйте бібліотеку НУХТ, там є багато цікавого ;-) 

А співробітникам кафедри бажаю міцного здоров’я, можливості знайти тих студентів, котрим дійсно цікаве навчання і допомагати їм розвиватися в потрібному напрямку. Більше відпочивати та займатися написанням наукових робіт для підвищення особистого рівня та наукового рівня кафедри.

 

Ви знаходитесь тут: ТОВ «Кратія» Котовська Наталія Валеріївна