У 2020 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія».
Дипломний проект на тему «Ветеринарні пробіотичні препарати як альтернатива антибіотикам» виконав під керівництвом доц., к.т.н. Карлаша Ю.В.
Нині (березень 2020 р.) працюю на посаді менеджера з контролю якості бактеріологічних досліджень ТОВ «Лаян Віннер» в бактеріологічній лабораторії.
В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?
Моя робота полягає в проведенні контролю якості бактеріологічних досліджень від забору матеріалу до видачі остаточних результатів. Також в мої обов`язки входить проведення посіву біологічного матеріалу на середовища, а також при виявленні позитивного результату, проведення маніпуляцій з ідентифікації біологічного агента.
Чи з’явилось щось нове у Вашому житті після закінчення університету?
Після закінчення університету з’явилося багато нових знайомств, яскравих вражень, а також досвід, як би це не звучало, викручуватись, здавалося б, з самих заплутаних і складних ситуацій.
Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?
Про вибір професії не шкодую і шкодувати не буду, оскільки біотехнологія є однією з найперспективніших професій не тільки в Україні, але і за її межами. Хоча Україна є далекою від ідеалу, і тому є куди рости, а для росту необхідний поживний субстрат, яким являються студенти та майбутні абітурієнти.
Ваші поради абітурієнтам, які бажають стати біотехнологами.
Майбутнім студентам кафедри біотехнології і мікробіології бажаю витримки, наполегливості і бажання вчитися. Не вчити, а саме вчитися. Вчитися на своїх помилках, самовдосконалюватися і зрозуміти мікробіологію. Ну і сумлінно виконувати всі курсові та лабораторні роботи, оскільки під час їх виконання можна цілком і повністю зрозуміти сутність всіх процесів в біотехнології.