У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Дипломну роботу на тему «Досягнення біотехнології в розробці протиракових вакцин» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П.
Нині (березень 2017 р.) працює у фармацевтичній компанії «Юрія-фарм» на посаді менеджера з адміністративної діяльності Департаменту R&D.
Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?
Після І року магістратури я розпочала пошуки роботи. Склавши резюме, я відправила його у різні фармацевтичні компанії. Першою відгукнулася «Юрія-фарм», після співбесіди я радо прийняла пропозицію про працевлаштування і з 2016 р. працюю у даній компанії на посаді менеджера з адміністративної діяльності Департаменту R&D.
Чи подобається Вам працювати за фахом?
Коли я закінчувала навчання у школі, довго думала, яку спеціальність обрати. Почала шукати відповідь у знайомих, перечитала багато джерел, і зупинилась на «Біотехнології» – одній з найперспективніших спеціальностей ХХІ століття не тільки в Україні, а й у цілому світі. Навчаючись в університеті, я зрозуміла, що не помилилась з вибором. Кафедра біотехнології і мікробіології готує чудових спеціалістів, яким відкриті двері багатьох відомих фармацевтичних компаній. Кожен студент, завершуючи своє навчання в університеті, починає пошуки роботи. Для когось вони довготривалі, а хтось дуже швидко стає частиною робочого колективу. А працювати за спеціальністю «фармацевтична біотехнологія» дуже перспективно.
Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?
Зараз однією з найважливіших вимог до претендентів на посаду у фармацевтичні компанії є знання іноземної мови, а саме, англійської. Важливими також є уміння правильно розподіляти свій робочий час, поведінка у колективі та направленість на результат.
Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?
Знання, отриманні під час навчання, потрібно постійно вдосконалювати. Тільки тобі можна досягти бажаних результатів.
Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!
Співробітникам кафедри бажаю нових звершень у науковій діяльності, а студентам – великого терпіння та наснаги! Бути біотехнологом – це значить відчувати впевненість у своєму майбутньому!