Навчання приносить знання, спорт впливає на фізичні дані, робота забезпечує матеріальний добробут, але що може по-справжньому наповнити життя сенсом? Ніщо інше, як улюблена справа – хобі. Цікаве, незвичайне, дивне… У кожного воно своє. А коли хобі поєднується з талантом, народжується майстерність. А таланти у першокурсників БТЕК – є, ще й які! І продемонстрували вони їх на шоу талантів присвяченого до дня першокурсника, який як і всі заходи в даний час був проведений дистанційно.
Українці – нація співоча. І музика є ключовою складовою як традиційної, так і сучасної української культури. Хто-хто, а українці справжні майстри співу, танцю та гри на музичних інструментах. Наші першокурсники не є виключенням. Вони і співали, і танцювали, і на гітарі грали. Був як запальний хіп-хоп під кей-поп, так і ніжна душевна лірика. І звичайно ж звучала гітара – вічний супутник вібрацій душі.
Але славиться Україна не тільки музикою та танцями. Славиться Україна також мистецтвом образотворчим. І серед першокурсників є художники та майстри прикрас, що своїми руками творять прекрасне. Так, біотехнологи розуміються не тільки в біології, але й в мистецтві. Люблять вони музику, танці, живопис, а також поезію. Українська поезія – одна з найкращих в світі. У ній – душа нашого народу, його радість і біль. Відчувати поезію серцем і артистично декламувати її публіці – талант Богдана Поліщука, що зачитав знаковий уривок з повісті Ліни Костенко «Маруся Чурай». І ця поезія у його виконанні проникла в душу кожного слухача, оскільки Богдан тонко відчуває красу мистецтва.
Але мистецтво буває різним. Є образотворче мистецтво, музичне…, а є і бойове мистецтво. Так, українці вміють не тільки творити свою автентичну культуру, а й зі зброєю в руках її захистити. Це своїм прикладом доводить Олег Висоцький, що продемонстрував свою майстерність у володінні одноручним мечем. Таке хобі доволі незвичне для нашого прагматичного століття, але лицарська честь і хоробрість актуальна в будь-які часи.
Знайти собі незвичне і небуденне хобі – це теж свого роду талант. Так, студенти БТЕК змогли перетворити, здавалося б, дитячі розваги на екстремальний спорт. Від їхніх карколомних трюків на роликах і самокаті перехоплювало подих. І єдине, що хочеться сказати після перегляду як цього, так і всіх попередніх номерів шоу талантів: «Панове, це було нереально круто!»
Отже, в цьому році, як і у попередні роки БТЕКівці довели, що є різносторонньо обдарованими особистостями. Тож, побажаємо нашим юним талантам не зупинятись на досягнутому і постійно вдосконалюватись не лише, як високваліфіковані фахівці, а й знаходити час для улюблених захоплень.