Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Квест для київських гімназистів - КРАЇНА ЗНАНЬ НУХТ

Серед крон дерев з гостями на гілках – птахами, в освітленні сонячних променів, під спів пернатих друзів, височіє наш Національний університет харчових технологій. Новий день - нові відкриття! Нещодавно - 15 квітня - двері НУХТ вперше відкрили учні гімназії №59 імені О.М.Бойченка. Що чекає на старшокласників за ними? Що нового принесе ця подорож у незвідані краєвиди наших факультетів/інститутів? Зараз дізнаємось!

Для початку учнів зустріли в корпусі А та провели в їдальню, де пригостили смачненьким, адже далі їх чекало багато фізичної та розумової діяльності. Як тільки вони підкріпились, підживили себе, розпочалась подорож. Студентство нашого факультету Біотехнологій та екологічного контролю організували цікавезний квест! Чому? Зараз розкажемо. По-перше, усі учні розділились на 3 команди. По-друге, квест містив у собі декілька абсолютно різних станцій. По-третє, деякі з них включали дуже круті майстер-класи від викладачів нашого університету.

З університетом та можливостями навчання старшокласників ознайомила декан факультету Наталія Грегірчак, окресливши особливості різних спеціальностей. А щоб краще зрозуміти це школярам запропонували майстер-клас від старшого викладача кафедри біотехнології та мікробіології Тетяни Белемець. Інтерактив охоплював тему "Мікроби корисні і шкідливі, та де і як ми з ними стикаємося".

А далі власне і розпочався квест. Першою станцією, яку відвідали десятикласники була бібліотека, зокрема читацький зал. Завданням було вгадати у 5 книгах кількість сторінок, а в результаті правильних відповідей учасникам відкривалась картинка-підказка наступної станції.

Другою станцією був корпус Ж, де гімназисти познайомилися з перспективами навчання у Навчально-науковому інституті харчових технологій та прослухали міні-лекції від викладачів кафедри технологій м’яса Ігора Страшинського, кафедри технології молока Анастасії Пухляк та бродильних виробництв Романа Мукоїда. Ну, і звичайно не обійшлося без дегустації смаколиків - продуктів виробництва в цих лабораторіях.

Третя станція знаходилась на митниці університету – турнікетах. Вже тут кожна команда повинна повинна була пройти випробування «Дешифрувальник». Суть гри була у відгадуванні зашифрованих слів. Звичайно ж усі справились з даним завданням з легкістю і без проблем.

Четверта станція – «Дика актова зала». Зіграти в еліас було першою частиною цієї станції, але вже потім учасники квесту могли відшукати у залі надпис-абревіатуру наступної станції, зокрема АКС. Так - так, нашим гостям провели майстер-класи та ознайомили з освітніми програмами і цікавинками навчання завідувачі кафедр факультету АКС Ярослав Смітюх та Сергій Грибков.

І останньою була станція кафедри біотехнології та мікробіології, де вже підсумували результати та провели розіграш призів від декана факультету БТЕК Наталії Грегірчак. Активними учасниками заходу були також здобувачі Тетяна Мельник, Тетяна Топіха, Сахневич Анастасія, Самойленко Вікторія, Кавун Вікторія. Загалом це був насичений день, хоч і з весняним дощем, похмурою погодою, але дуже корисним і пізнавальним почином для гімназистів.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Загальна інформація про вступ 2024 рік Квест для київських гімназистів - КРАЇНА ЗНАНЬ НУХТ