Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Дистанційний захист бакалаврів біотехнологів успішно завершено!

Чотири довгих-довгих, спекотних, виснажливих дня в on-line режимі відбувались захисти кваліфікаційних робіт здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітнього ступеня «Бакалавр». З раннього ранку та до пізнього вечора члени Екзаменаційної комісії, не відриваючись від моніторів, переглядали презентації претендентів на здобуття омріяного освітнього ступеня бакалавра з біотехнології. Тематика кваліфікаційних робіт, а їх було заслухано небагато-немало, а п’ятдесят одну,  вражала своєю різноманітністю: біосинтез антибіотиків і вітамінів, культивування продуцентів ферментів та пробіотиків, одержання аміно- та органічних кислот, біосинтез полісахаридів та поверхнево-активних речовин та багато-багато іншого.

Слід відзначити, що серед інженерних кваліфікаційних робіт почесне місце займають наукові роботи, три з яких виконані на базі кафедри, і ще дві на базі Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України за консультативної допомоги к.б.н., н.с. відділу мікології Аль-Маалі Галеба Аднановича. Здобувачі з гордістю представляли свої наукові досягнення та отримали цілком заслужені п’ятірки.

Ще однією приємною несподіванкою цьогорічних захистів був етап рецензування кваліфікаційних робіт. Згідно «Тимчасової процедури підготовки та проведення атестації здобувачів вищої освіти…» рецензентами мали виступати науково-педагогічні працівники НУХТ, але науковці Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАНУ, Національного авіаційного університету, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Національного університету біоресурсів і природокористування, а також фахівці провідних фармацевтичних та біотехнологічних виробництв – АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум», ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА», АТ «Фармстарт», ТОВ «Валартін Фарма» також виявили бажання прорецензувати кваліфікаційні роботи випускників нашої кафедри і поринули в сотні сторінок дипломів для ознайомлення з технологічними рішеннями, що були запропоновані нашими здобувачами. Всі рецензенти надали позитивну оцінку кваліфікаційним роботам, виконаним здобувачами четвертого року навчання.

Отже, всі кваліфікаційні роботи були позитивно оцінені. «Відмінно» красується в заліковках 12 здобувачів, з яких семеро були рекомендовані кафедрою до отримання диплому з відзнакою (Світлана Бондарук, Валерія Бондарчук, Анна Зварич, Юлія Лазюка, Ганна Ярова, Вячеслав Черепанський, Софія Цапко); оцінку «добре» отримали 11 здобувачів.

Маємо надію, що більшість з випускників вирішить не зупинятись на ОС «Бакалавр». Адже, «БАКАЛАВР З БІОТЕХНОЛОІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЇ» звучить гордо, а МАГІСТР – ще краще!

Успіхів Вам на вступних випробуваннях в магістратуру!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка