Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології: вітаємо переможців!

10-12 квітня 2019 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічна олімпіада мала особливий статус, оскільки її проведення було присвячено знаменній події – 135-річчю заснування Національного університету харчових технологій.

Учасниками ІІ туру були 50 найталановитіших студентів-біотехнологів з 15 вищих навчальних закладів України, при цьому 7 з них брали участь в олімпіаді поза конкурсом.

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань, 11 квітня, учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Фармак», ПрАТ «Індар» та Водно-інформаційного центру. Тому 12 квітня на урочисту церемонію нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Привітав учасників проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко. Побажав усім творчого натхнення та наголосив, що усі студенти є переможцями, адже саме випускники-біотехнологи займають керівні посади на багатьох підприємствах України.

З привітальним словом виступила декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталя Грегірчак та завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог. Вони акцентували, що біотехнологія – це дуже велика й важлива сфера людської діяльності, яка визначає нині науково-технічний прогрес, а біотехнологів без перебільшення можна назвати технологами третього тисячоліття.

Від членів журі взяв слово завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Леонід Стрельников, який подякував нашому університету за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з біотехнології. Він наголосив, що організаторам вдалось вкотре створити свято науки для викладачів та студентів з різних регіонів України.

Перед учасниками виступив менеджер проектів Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в Майбутнє» Андрій Мірошниченко. Завдання даної організації полягає у допомозі студентам реалізувати свої знання на практиці. Адже платформу створено, щоб поєднувати знання та навички і спільними зіллями рухатися сходами майбутнього.

Спонсором цьогорічної олімпіади виступала одна із сучасних фармацевтичних компаній України ПАТ «Фармак». Представники компанії – фахівці з підбору та адаптації відділу управління персоналом Лілія Оропай і Ганна Хоменко, фахівець з комунікацій Ольга Дивнич привітали учасників олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Вони підкреслили, що компанія «Фармак», як драйвер фармацевтичної галузі, відчуває відповідальність за майбутнє студентів і майбутнє країни загалом. Компанія співпрацює з профільними вищими навчальними закладами та підтримує студентські олімпіади по всій країні.

І ось настала черга офіційного нагородження. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 3 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Юлія Лазюка. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Андрій Лехан (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського») та Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича). Дипломи ІІІ ступеня вибороли студенти Олександр Сурков (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», м. Дніпро) та Анна Українська (Національний авіаційний університет, м. Київ). Спонсори олімпіади презентували переможцям цінні призи – планшети.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а студенти, які посіли заохочувальні четверті та п’яті місця отримали від організаторів USB-флеш-накопичувачі.

Ми дуже вдячні нашому спонсору – ПАТ «Фармак» за співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців з фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації та проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!!!

Події у світлинах

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка