Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Корпорація «Артеріум» підтримує молодих дослідників

29 жовтня на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ відбувся публічний захист студентських наукових проектів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум». В конкурсі брали участь студенти І року магістратури спеціальності «Біотехнології та біоінженерія».

Учасникам побажали успіху та гідного представлення робіт проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко та декан факультету БТЕК Наталя Грегірчак. Також виступили співробітники Корпорації «Артеріум», які увійшли до складу конкурсної комісії – менеджер (з навчання та розвитку персоналу) Корпорації «Артеріум» Тетяна Ковтонюк, фахівець (з розвитку персоналу) Корпорації «Артеріум» Альона Дехтяренко та старший хімік-аналітик дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум» Леся Капраль. Вони наголосили, що Корпорація «Артеріум» підтримує молодь та постійно проводить програми стажування для студентів. Адже стажування для студента – це можливість проявити себе, показати свої кращі сторони, а також можливість ознайомитись з новим місцем роботи. При цьому студент продовжує навчання в університеті. Програма стажування – це 100% дуальна освіта – поєднання навчання і роботи за фахом.

Треба зазначити, що Корпорація «Артеріум» входить у топ-трійку найпривабливіших підприємств, куди по закінченню університету хочуть влаштуватися на роботу випускники НУХТ. До речі, Альона Дехтяренко – випускниця кафедри 2019 року.

Конкурс наукових проектів серед студентів-біотехнологів НУХТ – це не перший захід, в якому бере участь Корпорація «Артеріум». Компанія упродовж 5 років спонсорувала проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (2014-2018 рр.), яка проходила на базі НУХТ. Співробітники корпоративного університету Корпорації «Артеріум» постійно проводять лекції-тренінги для біотехнологів НУХТ.

До складу конкурсної комісії також увійшли співробітники кафедри – професор Тетяна Пирог та доценти Наталя Грегірчак (декан факультету БТЕК), Інна Лич, Оксана Скроцька.

Для публічного захисту наукових проектів були відібрані п’ять студентських робіт. Всі учасники підготували усні презентації, де висвітлили актуальність, зробили аналіз попередніх досліджень за представленою тематикою, навели новизну, представили етапи роботи та методи їх реалізації, а також очікувані результати. Учасників конкурсу прийшли підтримати студенти 3 та 4 курсу, а також магістранти освітньо-професійних програм «Промислова біотехнологія» та «Фармацевтична біотехнологія».

Після презентацій робіт комісія підвела підсумки. На основі рейтингового списку представлених робіт, враховуючи актуальність, новизну, практичне значення студентських наукових проектів, повноту представлення матеріалів в анотованому запиті, оцінку усної доповіді, а також оцінку презентації та захист роботи, були визначені переможці. І місце посіла Наталія Клименко, яка презентувала проект на тему «Інтегрована технологія синтезу фітогормонів і поверхнево-активних речовин Nocardia vaccinii ІМВ В-7405». ІІ місце розділили Катерина Солошенко (проект «Високомолекулярні білкові фрагменти козиного молозива – поліфункціональний парафармацевтик») та Мирослав Хоньків (проект «Використання бактерій роду Lactobacillus в складі біопрепаратів для підвищення якості силосу»). Студенти-переможці отримають премію від Корпорації «Артеріум» на виконання наукової роботи.

Ми дуже вдячні керівництву та співробітникам Корпорації «Артеріум» за співробітництво та підтримку талановитої молоді!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка