25 вересня 2024 року представники нашого університету завітали до гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району м. Києва.
Зустріч з одинадцятикласниками була ініційована Підготовчим відділенням у рамках договору про співпрацю, укладеного у квітні 2024 року між університетом і гімназією.
З учнями двох 11 класів у конференц-залі навчального закладу плідно поспілкувалися завідувач кафедри біотехнології і мікробіології, д.т.н., професор Віктор Стабніков, асистентка Ірина Ковшар, а також до наших викладачів долучилися доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Олена Безпалько та методистка підготовчого відділення Маргарита Панасевич.
Викладачі презентували спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, докладніше висвітливши переваги навчання за освітньою програмою «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна», розповіли про широкі можливості для професійного й особистого розвитку наших здобувачів.
Зокрема, Ірина Ковшар, сама нещодавня випускниця, роз’яснила гімназистам, що вони щодня стикаються з продуктами біотехнології у повсякденному житті. Також викладачка акцентувала на поліфункціональності освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» й вразила слухачів прикладами успіху випускників цієї програми на ринку праці.
Виступ Маргарити Панасевич був присвячений підготовці до складання НМТ у 2025 році. Фахівчиня надала ґрунтовну інформацію щодо роботи підготовчих курсів університету. Старшокласники дізналися, з яких предметів здійснюється підготовка, які переваги перед звичайними вступниками мають випускники курсів після успішного складання підсумкової атестації, яка кількість балів нараховується після закінчення курсів тощо.
Одинадцятикласники уважно слухали наших представників та ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі вони отримали інформаційні матеріали про НУХТ і підготовче відділення та були запрошені долучатися до всіх активностей університету і навчальних підрозділів, що проводяться для вступників.
Сподіваємося, ця зустріч допоможе гімназистам визначитися з майбутньою спеціальністю та вишем, де її здобувати.