Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Навчання в он-лайн форматі

Нова реальність змусила всіх перейти на інший спосіб навчання – навчання он-лайн. Дистанційна освіта на сьогодні розглядається як якісно новий та прогресивний вид навчання з використанням поштового, електронного та он-лайн зв’язків. Ця форма навчання є найбільш гнучкою та доступною для багатьох бажаючих отримати знання.

Але, нажаль, таке навчання підходить не для всіх спеціальностей. Ви не станете висококваліфікованим біотехнологом, лікарем чи хіміком, проходячи навчання он-лайн. Для 100% засвоєння таких надскладних та престижних спеціальностей просто необхідно відвідувати лабораторні заняття, отримувати та напрацьовувати практичні навики для повного засвоєння матеріалу.

Оскільки ще один семестр навчання підходить до завершення, хочеться написати підсумки проведеної роботи.

Дисципліна «Мікроорганізми як біологічні агенти» є важливою дисципліною, метою якої є засвоєння студентами знань про будову, організацію та життєдіяльність мікроорганізмів. Вивчення даної дисципліни дозволить застосувати одержані знання та навички у майбутній професійній діяльності. Програмою дисципліни передбачено проведення цікавих лабораторних занять, на яких студенти ближче познайомляться з загальними властивостями мікроорганізмів, особливостями їх морфології, хімічного складу та розмноження.

Звісно, карантинні обмеження вплинули на проведення лабораторних занять, але лектор дисципліни Скроцька Оксана Ігорівна знайшла вихід! Лекції проходили з використанням Zoom, під час пояснення матеріалу демонструвались якісні презентації, що давали змогу наочно зрозуміти матеріал, а після лекцій весь матеріал завантажувався на сайт дистанційного навчання; крім того, впродовж всього навчального процесу, ми підтримували зв’язок за допомогою Viber, де Оксана Ігорівна завжди давала відповіді на питання та вирішувала організаційні моменти щодо проведення занять. Лабораторні заняття проходили в цікавому форматі: Оксана Ігорівна разом з Вікторією Григорівною проводили показові досліди з лабораторії кафедри, за якими ми спостерігали за допомогою Zoom, отримані результати ми опрацьовували та робили висновки. Стосовно перевірки отриманих знань, то ми проходили тестування через сайт дистанційної освіти, де одразу ж мали змогу побачити власний результат та закцентувати свою увагу на можливих помилках. Також були й усні опитування в форматі відеоконференцій, які одночасно ставали консультаціями з питань, що цікавлять студентів.

Шкода, що ми не змогли самі попрацювати в лабораторії, але я впевнена, що наша гарна теоретична база швидко допоможе опанувати необхідні тонкощі роботи. Адже ні викладачі, ні ми, студенти, не втратили нагоди використовувати новітні технології з користю. Чудовим є те, що при мінімумі незручностей та вимог людина, яка хоче чомусь навчитись, обов’язково навчиться, без відриву від роботи та не виходячи з дому, ми це вже перевірили!

 Ганна Бородуля, студентка БТ-2-2

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка