Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Новий челендж в житті студента-біотехнолога, або що чекає тебе на шляху до диплому магістра

Осінь – час випробувань для будь-якого студента. Отже, вступивши на омріяну спеціальність за ОПП «Фармацевтична біотехнологія» нові завдання не змусили себе чекати. Написання обґрунтування вибору тематики магістерської роботи – це той фундамент і база, які кожен БТЕКівець має створити для успішного початку. Це 80% нашого майбутнього диплому. І знаєте, навіть зважаючи на те, що ми могли самостійно обрати тему на свій розсуд, насправді це виявилось не так то і легко. Проте маючи наставника – свого керівника Скроцьку Оксану Ігорівну перешкоди одразу зникають. Вона не лише допомогла мені обрати тематику, але й вибудувала структуру правильного підходу як варто знаходити і опрацьовувати потрібний матеріал, а також розподілити свій тайм-менеджмент, щоб все встигати. І як то кажуть: «Все пішло як по маслу». Ми – майбутні магістри, а тому тематики у нас не з легких. Моя – «Використання мікроорганізмів у якості систем експресії для отримання субодиничних вакцин». На сьогодні ця тема є надзвичайно цікавою і актуальною, враховуючи нинішній період пандемії. Ви знали, що на відміну від традиційних вакцин для створення яких невід’ємним етапом є вирощування інфекційних віріонів, нереплікуючі субодиничні вакцини на основі рекомбінантних білків не потребують інфекційного агента у їх складі, а тому вважаються більш безпечними та стабільними, ніж традиційні вакцини. А також зменшують ризик побічних імунологічних ефектів і не потребують збереження в рефрижераторах.

Не втрачаючи ні хвилини, я поринула у незліченний світ сучасних наукових публікацій, іноземних статей на просторах PubMed та Google Scholar Плідна праця – запорука успішного працевлаштування! Я вірю, що це допоможе мені отримати базу нових знань та навичок з пошуку потрібної та актуальної літератури, детального її опрацьовування та вміння презентувати в доступній формі.

Не зважаючи те, що ми навчаємось дистанційно в період пандемії – це ніяк не впливає на наш результат, бо той хто прагне до нових знань та звершень завжди їх досягає!!!

Бондарчук Валерія, магістрантка І року навчання

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка