Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Новий крок на дорозі до успішного майбутнього

Час навчання промайнув дуже швидко. Здається, тільки вчора ми писали фахове вступне випробування, а сьогодні ми вже закрили першу сесію як магістри. Дуже шкода, що більшу частину семестру ми навчалися он-лайн, однак це не зашкодило нам знайти спільну мову з усіма викладачами та звикнути до нової групи. Хоча іноді під час пар і були невеликі технічні проблеми, ми можемо із впевненістю сказати, що даний семестр пройшов дуже продуктивно.

Впродовж даного семестру ми писали обґрунтування теми магістерської роботи. Обрати тему ми могли самостійно, що дозволило нам вибрати напрямки, які нас найбільше цікавлять. Нами було вирішено присвятити свої дослідження вивченню антибактеріальних та антифунгальних властивостей базидіоміцетних грибів. Наукову роботу за даною тематикою ми виконуємо у відділі мікології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного. Вдало написане обґрунтування значно спростить написання літогляду для майбутньої магістерської роботи. Незважаючи на те, що ми із викладачами працювали дистанційно, їх консультації допомагали нам зрозуміти, на які моменти необхідно звернути увагу, а підтримка нашого керівника – Красінько Вікторії Олегівни завжди підбадьорювала і додавала натхнення.

Пошук сучасних досліджень за нашими тематиками виявився цікавим і не таким важким, як це здавалось на попередніх курсах, адже ми вже знаємо де і як легко шукати інформацію. Статей було багато, а деякі дослідження, описані у сучасній літературі, зацікавили нас настільки, що ми плануємо використати дані методики у своїх майбутніх дослідженнях. Хоча семестр і був коротким, але ми вже встигли взяти участь у кількох конференціях, де ще раз переконались, що не дарма обрали саме такий напрямок дослідження. Попереду ще рік навчання, тож далі буде!

 Світлана Бондарук, Аліна Кернер, студентки ФБ-1-2М

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка