Днями відбувся перший тренінг з нового освітнього проекту Корпоративного університету фармацевтичної корпорації «Артеріум», організований для викладачів Національного університету харчових технологій кафедри біотехнології і мікробіології. До цього цікавого креативного експерименту долучилися доценти кафедри Наталія Грегірчак, Оксана Скроцька, Інна Лич, Ірина Волошина, Вікторія Красінько та старший викладач Євген Омельчук.
Спочатку представники корпорації ознайомили нас із структурою навчання: «soft skills» – особисті якості/навички та «hard skills» – професійні знання/навички. Курс складатиметься із трьох модулів, кожен з яких включатиме «soft skills» та «hard skills». І тренінг розпочався.
Тренер Євгеній Куджоян ознайомив нас із «Теорією поколінь», згідно якої різні покоління по різному сприймають події і мають різні цінності. Разом з Євгенієм ми розібрались з особливостями сприйняття інформації сучасним поколінням (покоління Z або покоління Батьківщини). Його представники можуть одночасно займатись кількома справами, наприклад, писати смс-повідомлення, слухати музику і спілкуватись з батьками. Щоб зацікавити людей даного покоління на лекціях, необхідно залучати їх до процесу навчання: задавати творчі завдання, пропонувати підготувати презентацію певної теми, залучати студентів до дискусії, використовувати ігрові програми для засвоєння інформації тощо.
Далі підійшов час наступного модуля – «Емоційний інтелект», з яким нас познайомила ведучий тренер Корпоративного університету Тетяна Ковтонюк. Ми дізнались, що нині роботодавців цікавить не лише рівень інтелекту, а і коефіцієнт емоційності – показник, що характеризує здатність до спілкування, уміння усвідомлювати свої емоції і розуміти почуття інших людей. Нам розповіли про види емоцій, пояснили, чому не можна їх стримувати і до яких наслідків це може призвести, а також наголосили на необхідності перенаправляти негативні емоції у інше русло. З Тетяною ми пройшли тест на емоційний інтелект, інтерпретацією результатів якого були досить таки здивовані.
Тренінг тривав більше 3 годин, але час пролетів настільки непомітно, що склалось враження ніби ми спілкувались лише пів години. Для себе особисто зробили висновки, що навчатися ніколи не пізно.
Ми дуже вдячні керівництву корпорації «Артеріум», зокрема Анні Єгоровій за надану можливість прийняти участь у новому освітньому проекті, а також Тетяні і Євгенію за цікаву і змістовну інформацію. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!