Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вступ до магістратури з біотехнології – важливий крок до професійного зростання

Сьогодні увесь цивілізований світ чітко розуміє, що біотехнологія – це міждисциплінарна галузь науки з безмежними можливостями. Перспективи, які вона відкриває, варіюються від фармацевтики і громадського харчування до промислового сектору, включаючи харчову та текстильну промисловість, виробництво ліків та оздоровчих продуктів, біопродуктів для задоволення потреб сільського господарства та збереження навколишнього середовища, альтернативних видів біопалива. Кар’єра у сфері біотехнології має свої суттєві переваги. Більшість людей, які цікавляться біотехнологією, починають свою освіту зі ступенем бакалавра з біології чи біотехнології, а також інших спеціальностей та навіть галузей знань, проте багатьом для кар’єрного росту та розширення власних траєкторій професійного розвитку потрібним є ступінь магістра біотехнології.

Що таке ступінь магістра біотехнології? Як отримати ступінь магістра біотехнології на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ, яка є колискою біотехнологічної освіти в Україні? Які особливості вступної кампанії цього року? На всі ці питання змогли отримати відповіді потенційні майбутні магістранти, відвідавши ЗУМ-зустріч з представниками керівництва НУХТ, факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) та кафедри БТМ. Відповідальний секретар приймальної комісії НУХТ Вадим Серпученко всебічно охарактеризував вступну кампанію, акцентувавши увагу на особливостях спрощених правил прийому до магістратури, які будуть діяти саме цього року. Деканка факультету БТЕК Наталія Грегірчак наголосила на важливості отримання магістерського ступеня, зосередила увагу присутніх на найголовніших датах цьогорічної вступної кампанії та запросила усіх доєднатися до спеціально створеного телеграм-каналу. Заступник завідувача кафедри БТМ Вікторія Красінько, як представник фахової атестаційної комісії, ознайомила присутніх на відеоконференції із програмою вступних випробувань для тих абітурієнтів, які планують вступати на бюджетну форму навчання та структурою екзаменаційних білетів. Усі спікери були однозначними у своїх рекомендаціях не зупинятися у своєму особистісному розвитку.

Війна не здатна зупинити життя, не здатна зруйнувати наші мрії, наші думки про майбутнє. Все буде Україна!

Ви знаходитесь тут: Вступникам Загальна інформація про вступ 2022 рік Вступ до магістратури з біотехнології – важливий крок до професійного зростання