Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Ефективний метод активного навчання: командна-ділова гра «Фарм-мільйонер»

Командні-ділові ігри в умовах швидкого зростання обсягу інформації, необхідності більш якісної обробки та засвоєння є найефективнішим засобом досягнення міцних, глибоких знань, навичок та вмінь. Вони не тільки озброюють здобувачів вищої освіти результатами наукового пізнання, а й формують самостійність, розвивають та вдосконалюють здібності до творчої діяльності. Саме тому для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 162 «Біотехнології і біоінженерія» останнє практичне заняття з дисципліни «Системи менеджменту якості у виробництві» лектор Світлана Старовойтова провела в форматі командної ділової гри з метою кращого закріплення пройденого теоретичного та практичного матеріалу. Здобувачі підтримали та активно долучилися не лише до гри, а й до її обговорення та вирішили поділитися своїми враженнями:

Ростислав Коваль, ПФБ-1-1М: «На останньому практичному занятті у рамках дисципліни «Системи менеджменту якості у виробництві» відбулася цікава гра «Хто хоче стати мільйонером». Група розробників гри самостійно склала дійсно цікаві та, в деяких випадках, складні питання, присвячені системі забезпечення та управління якістю на фармацевтичних та біотехнологічних виробництвах. Атмосфера у процесі проведення самої гри була досить напруженою, адже багато гравців намагалися якомога швидше підняти руку, аби відповісти на питання. В кінці на всіх учасників очікувала супергра, в ході якої здобувачі освіти повинні були розгадати кросворд. Загалом, усі присутні залишилися задоволеними даним заходом»

Дзюба Марія, ПФБ-1-1М: «Як ми всі знаємо, що наразі вміння працювати в команді є важливою навичкою. Тому здобувачі магістратури випробували свої сили під час виконання спільної роботи по розробці ділової інтерактивної гри по дисципліні «Система менеджменту якості у виробництві». Це була цікава та захоплююча гра «Фарм-мільйонер» з гаслом « Хто краще в якості лікарських засобів розбирається, той у грошах купається». Цей захід складався із запитань в межах даного курсу, але варіанти відповідей іноді збивали з пантелику та гравець міг заплутатися. Кожен хотів забрати мільйон та навіть було складно зрозуміти, хто перший підняв руку. Всі активно долучалися до гри, в очах було бажання здобути перемогу. Пройшовши всі раунди, учасники перейшли до супер-раунду, де вже був найскладніший кросворд. Та незважаючи, на всі складнощі та напружену гру, були переможці, які неодмінно зароблять мільйони завдяки своїми навичками критичного мислення, бажанням розвиватися та теоретичними основами здобутими в університеті. Дякую за таку чудову нагоду створити командний проєкт!»

Побута Олександра, ПФБ-1-1М: «Сьогодні відбулось заключне заняття із дисципліни "Системи менеджменту якості виробництва" для якого наша команда підготувала дуже цікаву гру, яку ми провели для інших здобувачів-магістрів нашої групи. Сама підготовка гри була не менш цікавою ніж сама гра, було дуже корисно повторити пройдений під час вивчення дисципліни матеріал та проявити творчу ініціативу у створенні гри "з нуля". Під час проведення гри наші одногрупники були дуже активними, що, як на мене, вказує на її захопливість. Було приємно проводити час із одногрупниками і під час розробки і під час проведення самої гри. Дякую лекторці дисципліни Старовойтовій С.О. за таку можливість проявити наші творчі здібності»

Негретова Вікторія, ПФБ-1-1М: «12 грудня відбулося заключне заняття з дисципліни "Системи менеджменту якості у виробництві" – ця захоплююча подорож закінчилася грою "Фарм-мільйонер". Я мала честь бути одним з розробників цієї цікавої гри та виступити в ролі ведучої. Гру створювали група студентів-розробників, які проявили весь свій креатив, творчість та ретельно готували питання, які висвітлювали ключові аспекти системи забезпечення та управління якістю в фармацевтичних та біотехнологічних виробництвах. Атмосфера гри була напруженою, і гравці змагались за швидкість та точність у відповідях на складні питання. Як розробник та ведуча, моя мета була створити захоплюючий та освітній досвід для учасників. Гасло гри – "Хто краще в якості лікарських засобів розбирається, той у грошах купається" – додало грі пікантності та заохотило гравців до активного участі. Я вірю, що ця гра стала не лише тестуванням наших знань, але і важливим кроком у розвитку наших творчих та організаторських навичок. Нехай цей досвід буде вдячно використаний у нашій майбутній професійній кар'єрі!»

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Активні методи навчання Ефективний метод активного навчання: командна-ділова гра «Фарм-мільйонер»