Нині для нас, українців, особливо важливо відчувати міжнародну підтримку. Тому яскрава подія: обговорення проєкту Меморандуму про співпрацю між нашим Університетом та навчальним закладом Канади St. Lawrence College у рамках відеоконференції «Міжнародний міст Україна-Канада: партнерство у сфері освіти та науки. НУХТ – St. Lawrence College» безумовно є значущою і має розглядатися як новий і дійсно вагомий крок у налагоджені міжнародних відносин між українськими і канадськими освітянами і науковцями.
Організація цієї важливої події стала можливою завдяки ініціативі завідувача кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів НУХТ Василя Пасічного та гарантки міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксани Топчій.
Презентував інформацію про наш Університет, розповів про основні напрями освітньої і наукової діяльності завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Віктор Стабніков.
Під час зустрічі відбулося обговорення важливих питань майбутньої співпраці між нашими навчальними закладами, до якого долучились з української сторони: проректор НУХТ з наукової роботи Сергій Токарчук, проректорка НУХТ з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, начальниця відділу міжнародних зв'язків НУХТ Ірина Воловик, завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії НУХТ Андрій Маринін, з канадської сторони: заступниця декана Global Learning&Partnerships Іннінг Чао, координаторка міжнародних зв’язків Олени Поліщук та керівник ВЕС «Amherst Island» Артем Богачук.
Варто відзначити, що серед основних напрямів та наукових програм навчального закладу «St. Lawrence College», за якими передбачається співпраця, є і біотехнологія.
Отже, готуємось до плідної міжнародної співпраці.