Акредитація освітніх програм – важливий процес, який забезпечує підтвердження їх відповідності сучасним стандартам вищої освіти. У рамках цього процесу оцінюється якість освітньої діяльності, її відповідність потребам здобувачів та роботодавців. Під час акредитації магістерської програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія», яка реалізується на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ, було відзначено численні позитивні аспекти, проте акредитаційна комісія також надала рекомендації для подальшого вдосконалення програми.
Однією з таких рекомендацій було проведено роз'яснювальну роботу зі здобувачами щодо основних положень, які регулюють організацію освітнього процесу в університеті.
На виконання цієї рекомендації Гарантка освітньої програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія», доцентка кафедри біотехнології і мікробіології Вікторія Красінько провела серію зустрічей із магістрантами 1-го та 2-го курсів. Під час цих заходів було обговорено права та обов’язки здобувачів освіти, особливості організації навчального процесу, включно з проведенням лекцій, лабораторних і практичних занять, а також вимоги до підсумкової атестації. Крім того, значна увага була приділена можливості участі в програмах академічної мобільності, наукової діяльності, організації практик, курсового та дипломного проєктування. Чільне місце у обговоренні зайняли питання академічної етики і доброчесності.
До зустрічей також долучився завідувач кафедри біотехнології і мікробіології, професор Віктор Стабніков, який окреслив перспективи подальшого навчання випускників магістратури за третім, освітньо-науковим рівнем «доктор філософії» та роз’яснив особливості вступу до аспірантури.
Проведені зустрічі стали майданчиком для обговорення найактуальніших питань, які цікавлять студентів, і сприяли продуктивному діалогу між Гаранткою і здобувачами. Це не лише забезпечило виконання рекомендацій акредитаційної комісії, але й дало змогу підвищити обізнаність магістрантів про особливості освітнього процесу, його організацію та можливості, які надає здобуття освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за освітньою програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія».
Дякуємо всім учасникам за зацікавленість, активну участь та конструктивну взаємодію!