Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

До дня фізичної культури та спорту змагання з настільного тенісу в спорткомлексі НУХТ

Наприкінці минулого тижня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту було зініційовано змагання з настільного тенісу в спорткомлексі НУХТ. Цікаво як вони проводились та результати цього заходу? То зараз ми все вам швиденько розповімо.

Перша за все, хочемо зауважити, що бажаючих було багато, адже як відомо, нухтятка ведуть здоровий спосіб життя й завжди тримають себе в тонусі.

Початок змагань був призначений на 13:00, звичайно ж, як справжні спортсмени, з 12:00 до 13:00 усі приділили час розминці. Нарешті стартувала гра. Перерв не було, адже всі якнайшвидше хотіли вибороти переможне місце. Вже згодом, після дуже напруженого поєдинку, як в категорії хлопців, так і дівчат, о 15:00 було визначено переможців. Отже, далі розпочався хвилючий момент оголошення результатів та нагородження призерів.

У категорії дівчат переможницею стала Валентина Карпенко з групи ТІ-2-3. Друге ж місце посіла Младена Сорока з групи ТІ-1-2. Третє місце виборола Катерина Мигашко з групи ХЧ-1-3, а четверте – Дарія Гальперіна з групи БТ-1-2.

У категорії ж хлопців перше місце посів Владислав Панченко з групи ГС-4-8, друге місце зайняв Єгор Чипанський з групи ХЧ-1-3, третє – Богдан Єрмоличев з групи ТІ-2-1.

Також хочемо зауважити, що з нашого факультету БТЕК Андрій Гафійчук з групи БТ-4-2 посів 3 місце у своїй підгрупі.

Усі учасники були дуже втомлені, але безмежно задоволені та вдячні за таку можливість показати свої навички. Кожен з них гідно себе показав та дуже добре провів час за живим спілкуванням в приємній атмосфері.

Вітаємо всіх з прекрасними результатами та вдячні за те, що брали участь. Бажаємо мирного неба та легкого навчання!

Події у світлинах

Випуск магістрів. Лютий 2024 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р.

Посвята в студенти. Вересень 2023 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2023 р.

89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р.

Посвята в студенти. Вересень 2022 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2022 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р.

Посвята в студенти. Серпень 2021 р.

Захисти бакалаврів. Червень 2021 р.

87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р.

Посвята в студенти. Вересень 2020 р.

On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р.

Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р.

Вечір факультету. Жовтень 2019р.

Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ».

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Навчання, дозвілля, спорт Ми кмітливі До дня фізичної культури та спорту змагання з настільного тенісу в спорткомлексі НУХТ