Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність G21 «Біотехнології та біоінженерія»

Наші випускники - наша гордість

Навчання в НУХТ як «сходинка» до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Всім привіт!

Мене звати Євгеній Сенін і, наразі, я працюю головним спеціалістом відділу забезпечення взаємодії з державними органами, міжнародними організаціями, підприємствами та установами з питань контролю якості лікарських засобів та крові Департаменту контролю якості лікарських засобів та крові Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Поєднуючи навчання на магістратурі, я роблю важливий внесок у реалізації державної політики у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів.

Диплом біотехнолога НУХТ відкриває нові горизонти та правильний шлях до міжнародної кар’єри

Вітаю, мене звати Синявська Дар'я і наразі я успішно поєдную навчання за ОС «Магістр» на кафедрі БТМ у Національному університеті харчових технологій та роботу в міжнародній компанії STADA. Саме тому хочу поділитись своїм досвідом з абітурієнтами та їх батьками, адже щиро впевнена в його допомозі при остаточному виборі професії та ВНЗ.

Як відомо, вірний вибір професії – це запорука успішного майбутнього, тому я вкотре переконалася, що чотири роки тому, зробила правильний «крок» вступивши до НУХТ для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр», спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Вже тоді, на етапі свого становлення як фахівця, вирішила не зупинятись і з великим задоволенням продовжила навчання на магістратурі, де виконую кваліфікаційну магістерську роботу під керівництвом декана факультету, к.т.н., доц. – Грегірчак Наталії Миколаївни на тему: «Використання молочнокислих бактерій для біосинтезу наночастинок металів з метою їх подальшого застосування у складі інноваційних пробіотиків нового покоління».

Навчання в НУХТ – основа Вашого практичного досвіду

Вітаю!

Мене звати Олександр Дешко, я став випускником Національного університету харчових технологій у 2022 році за спеціальністю 162 «Біотехнологія, біоінженерія», успішно захистивши кваліфікаційну роботу на тему: «Біосинтез біомаси Lactobacillus delbrueckii», під керівництвом доктора філософії, ст.викладача Лілії Ключки. Наразі я успішно поєдную навчання на 2 курсі магістратури ОПП «Фармацевтична біотехнологія» з роботою у компанії ТОВ «Біотестлаб» на посаді завідувача сектору підготовки розчинів та середовищ відділу забезпечення виробництва. Тема моєї кваліфікаційної магістерської роботи: «Сучасні антибіотики стрептоміцетів», керівник – к.т.н., доц. Юрій Резніченко.

Навчання у НУХТ, як перша сходинка до успіху

Всіх вітаю! Мене звати Іванна Степаненко і сьогодні я хочу поділитись своєю історією навчання та працевлаштування з майбутніми здобувачами. Після закінчення навчання в ПКМК у мене гостро постало питання вирішення мого майбутнього та вибору кращого ВНЗ у Києві. Маючи великий хист до розвитку я розуміла, що хочу працювати на кращому підприємстві АТ «Фармак». Знайшовши багато інформації, я дізналася що Національний університет харчових технологій тісно співпрацює з АТ «Фармак» і, т. як коледж я закінчила з червоним дипломом, то не мала великих проблем зі вступом на навчання за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Після подачі документів та складання вступних іспитів, я нарешті стала студенткою факультету БТЕК!

Пишаємось випускниками – Нечипор Юрій Юрійович

У 2013 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія».

Після закінчення університету став на роздоріжжя та змушений був зробити свій вибір - йти за професією чи шукати себе в новому напрямі. Обрав працювати за професією.

Працював на посаді інженера з валідації на ПрАТ «БІОФАРМА» м. Київ (на цій посаді здобув вміння ефективно працювати в режимі багатозадачності). При зміні роботи отримав посаду провідного фахівця з валідації на ТОВ «Фармекс Груп» м. Бориспіль, наступна зміна місця роботи стала дуже значною для мене – це робота в R&D центрі на посаді старшого інженера-технолога Технологічної Лабораторії Дослідного Центру ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» (на цій посаді здобув усі компетенції, необхідні керівникові; в моєму підпорядкуванні було 2 робочі групи (група трансферу лікарських засобів, а також група валідації технологічного процесу та валідації очищення). Наступним кроком був перехід на ПАТ «Фармак» на посаду Начальника сектору валідаційної відповідності.

Пишаємось випускниками – Івасюк Антон Валерійович

У 2015 р. закінчив кафедру біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Нині (серпень 2023 р.) займає посаду провідного фахівця (з фармацевтичної розробки) Технологічної лабораторії Дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «АРТЕРІУМ».

Мене звати Антон Івасюк, і я безмежно вдячний факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) та особливо кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) за той досвід і ті знання, які я здобув під час свого студентства. Я навчався на факультеті БТЕК Національного університету харчових технологій (НУХТ) у період з 2010 по 2015 роки.

Особливим і переломним періодом свого навчання вважаю ІІІ курс. Це час, коли стипендії не вистачає на всі твої амбітні і не дуже плани, тому з'являється перша робота (як тільки виповнюється 18 років), особисте життя вже бурлить і вирує, а прагнення отримувати знання і розвиватись розумово та фізично не зменшується, тому підключається наукова діяльність на кафедрі та фізичні активності пізніми вечорами та ранніми ранками.

Диплом біотехнолога НУХТ – вікно можливостей для вибору майбутньої професії!

Всім привіт, мене звати Валентин. Нині я працюю старшим інженером-технологом центральної лабораторії фармацевтичної розробки на АТ "Фармак". А зовсім нещодавно - всього 5 років тому - я став випускником кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. Якщо коротко, то мої студентські роки були тісно пов’язані з громадським життям факультету та наукою. Але і сьогодні я не забуваю рідну кафедру і постійно спілкуюсь із здобувачами. Зокрема проводжу гостьові лекції з дисципліни «Вступ до фаху», «Мікробіологія, санітарія, гігієна виробництв з основами НАССР», а також разом із співробітниками організовую вебінари, які допомагають біотехнологам краще розібратись із тонкощами майбутньої професії.

А щодо самої професії хочу сказати, що спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» дає дуже багато можливостей для працевлаштування, адже студенти-біотехнологи знають основи технологічних процесів в харчовій, хімічній та фармацевтичній галузях. Особисто для мене більше до душі була фарма, тому, як не важко здогадатись, що подальше моє майбутнє тісно зв’язано з нею.

Пишаємось випускниками – Сичова Олена Георгіївна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Нині працює на посаді керівника Служби забезпечення якості та екології – Уповноваженої особи з якості на підприємстві АТ «Київмедпрепарат», що є частиною великої команди «Артеріум».

Як змінилось життя після закінчення університету?

Інколи освіта потрібна не тільки для того, щоб визначити напрямок діяльності свого професійного життя, а й для того, щоб його змінити. В фармацевтичній галузі я працюю вже майже 18 років і на певному етапі вирішила, що настав час для подальшого розвитку, але для цього мені потрібно було отримати другу вищу освіту та певні знання. Для деяких посад, наприклад для Уповноваженої особи з якості, навіть є законодавчі вимоги щодо наявності освіти з обов’язковим проходженням деяких дисциплін. Після закінчення університету для мене відкрились нові можливості, і я ними скористалась, перейшовши в новий напрямок, а саме в забезпечення якості, та на нову посаду.

Пишаємось випускниками – Любов Кокоєва

Усім мої щирі вітання! Мене звати Любов Кокоєва і декілька фактів про мене:

  • у 2018 році закінчила кафедру біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій та отримала диплом магістра;
  • маю досвід роботи у сфері реєстрації лікарських засобів (ЛЗ);
  • пишу та виконую авторські пісні під псевдонімом LBAKONI (Музичні майданчики: YouTube Music, Spotify, Amazon music, Apple music, Deezer, Tidal).

Незвичне поєднання? Чи не так? Я з вами згодна)!

Але такою стати мене надихнуло те, що одного спекотного літнього дня у 2012 році я переступила поріг НУХТу та подала документи на вступ, будучи при цьому на 80% творчою людиною, яка ніколи не любила математику, а тим паче, вищу, але, нічого, з часом із нею я змогла «зіспіватися» в переносному та прямому сенсах цього слова, співаючи на одній сцені із викладачкою вищої математики.

Пишаємось випускниками – Клязніка Ірина Анатоліївна

Закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом інженера-біотехнолога.

Нині (серпень 2023 р.) займає посаду менеджера з управління якістю та впливом на навколишнє середовище Корпорації «АРТЕРІУМ».

В чому полягає ваша робота?

В компанії я відповідаю за управління якістю та впливом на навколишнє середовище. Відповідно моя робота полягає в організації та управлінні цими процесами та відповідними підрозділами.

Управління якістю складається з контролю якості та забезпечення якості.

Наші випускники на варті контролю якості лікарських засобів

Марина Кукса – випускниця НУХТ (Факультет біотехнології та екологічного контролю) за спеціальністю «Промислова біотехнологія» у 2012 році.

Початком кар’єри стала робота на посаді лаборанта в ПрАТ «БІОФАРМА».

Потім в 2014 р. долучилася до колективу ТОВ «АСТРАФАРМ» на посаду інженера-технолога.

З 2017 року і по цей час працює начальником відділу контролю якості ТОВ «АСТРАФАРМ» – вітчизняного підприємства, яке вже 20 років поруч з українцями на варті здоров’я. Виготовлення лікарських засобів – основний напрям діяльності підприємства. Ліки, що виробляється компанією «АСТРАФАРМ» – безпечні, спричиняють мінімум побічних ефектів і обов’язково проходять усі необхідні клінічні дослідження.

Де готують універсальних біотехнологів?

Професія інженер-біотехнолог є надзвичайно перспективною, зважаючи на її універсальність. Забезпечити якість і безпечність харчових продуктів, зменшити навантаження на довкілля з боку великомасштабного сільського господарства та підвищити якість сільськогосподарської продукції, вилікувати захворювання й продовжити життя людині, налагодити отримання альтернативних джерел енергії – і це ще далеко не повний перелік можливостей біотехнологій. За бажанням, біотехнолог присвячує себе винятково науково-дослідницькій діяльності. У такому випадку він може голосно заявити про себе усьому світу, зробивши значиме відкриття, скажімо, в області генетичної або клітинної інженерії.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2025 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2025 р. 

 Захисти магістрів. Грудень 2024 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість