Мабуть кожен, хто знає якою важкою працею даються усі нагороди та здобутки, любить себе похвалити. І це цілком нормально. В сучасному темпі життя, треба вміти зупинитися, підвести підсумки, ну і звичайно, винагородити себе: супер-калорійним тортом чи простим «я молодець»! Хоча у даному випадку хочеться сказати «ми молодці», точніше учасники гуртка «Biotech», які, не зважаючи на карантин, встигають не тільки вчитися на відмінно, а ще й брати участь у конференціях. І на даний момент можуть похизуватися і точно себе похвалити за опубліковані тези, до написання яких взялися не тільки вже звиклі аспіранти, магістранти і студенти 4-го курсу, а також і нове покоління біотехівців – студенти 3-го курсу.
Так, результати роботи наших наймолодших науковців Олени Бахтій, Дар’ї Жалюк та Валентини Жданюк, разом з іншими членами гуртка «Biotеch», опубліковані у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених і спеціалістів «Селекція, генетика та технологія вирощування сільськогосподарських культур», ХІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Біотехнологія ХХІ століття» та «Перспективні матеріали та інноваційні технології: біотехнологія, прикладна хімія та екологія».
Опубліковані результати науково дослідної роботи наших науковців і у збірнику конференції «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів», де свою роботу представила Анна Зварич; матеріалах конференцій «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка – 2020», «Молодь і поступ біології», «Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації». У збірниках вказаних конференцій опубліковані роботи здобувачів кафедри біотехнології і мікробіології магістрів Юлії Лазюки, Марини Ярош, Катерини Солошенко, Назара Видасова та інших.
Звичайно, усі ці публікації не були б можливі без наукових-наставнків, викладачів кафедри біотехнології і мікробіології: Тетяни Павлівни Пирог, Оксани Ігорівни Скроцької, Світлани Миколаївни Тетеріної, Вікторії Олегівни Красінько, Наталії Миколаївни Грегірчак, які встигали, як мотивувати студентів на їх написання, так і редагувати написані праці.
Тож, підсумовуючи, з гордістю можна сказати: усі ми молодці!